رفتن به مطلب

نمایش تمامی خطاهای موجود در $errors

Mohsendro

پست های پیشنهاد شده

سلام؛ وقت بخیر دوستان
مشکلی برام پیش اومده که ممنون میشم دوستانی که اطلاعات دارند منو تو این زمینه بصورت دقیق راهنمایی کنند
و اما سوال:
من دارم یک افزونه برای بخش ورود پیشفرض وردپرس میسازم، میخوام لیست کامل ارورهای وردپرس مخصوصا توی صفحه لاگین یا همان wp-login.php رو در اختیار داشته باشم تا بتونم برای هر خطا پیغام شخصی خودم رو بذارم، در این رابطه سرچ های زیادی زدم اما به جواب درستی نرسیدم حتی توی داکیومنت اصلی وردپرس ، گیت یا سایت های مشابه نیز نتونستم جوابی پیدا کنم.
با آزمون و خطا تونستم یکسری از این خطا ها رو که در لیست زیر آوردم رو پیدا کنم ولی هدفمم این تعداد خطای محدود نیست . میخوام تمامی ارور های موجود که توسط wp_errors تولید میشه رو یکجا و بصورت لیست داشته باشم.
دوستان اگر کسی تجربه ای در این زمینه داره یا تمامی خطاهای موجود رو میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه.

["invalid_username"] // خطای معتبر نبودن نام کاربری
 ["incorrect_password"] // خطای معتبر نبودن رمز عبور
 ["empty_username"] // خطای خالی بودن نام کاربری
 ["empty_password"] // خطای خالی بودن رمز عبور
 ["invalid_email"] // خطای معتبر نبودن ایمیل
 ["empty_email"] // خطای خالی بودن ایمیل
 ["username_exists"] // خطای موجود بودن نام کاربری
 ["email_exists"] // خطای موجود بودن نام ایمیل
 ["retrieve_password_email_failure"] // عدم ارسال و یا مشکل در ارسال ایمیل در حالت بازگردانی رمز عبور
 ["invalidcombo"] // عدم وجود نام کاربری یا ایمیل در حالت بازگردانی رمز عبور

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...