رفتن به مطلب

تگ Canonical

مصطفی کرمی

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان وردپرس پارسی من یک مشکل در قرار دهی تگ canonical دارم  من سورس صفحه کتگوری اکثر فروشگاه های اینترنتی رو نگاه کردم  دیدم با تغییر فیلتر ها urlتغییر مکند ولی تگ canonical  به همان ادرس قبل از استفاده کردن فیلتردر صفحه کتگوری اشاره می کند به طور مثال اگر ما به صفحه کتگوری گوشی موبایل بروم  تگ canonicalادرس همان صفحه را نشان می دهد و وقتی ما از فیلتر حافظه گوشی استفاده کنیم با این که url تغییر میکنه اما بازتگ canonical ادرس صفحه گوشی موبایل را نشان میدهد یعنی ادرس صفجه ای که از فیلتر اون استفاده نشده بود را نشان می دهد من نمی توانم همچین کدی را بنویسم تشکر از هر پاسخی که بدید

لینک به ارسال

سلام دوس عزیز 

میتونید توی وردپرس از افزونه های سئو مثل یواست استفاده بکنید و در بخش تگ کانونیکال ادرس رو بزنید تا ثابت بمونه 

لینک به ارسال

ممنون اقای حمزه توجه به سوال من و پاسخی که دادید ولی من داخل سایتم فقط از افزونه ووکامرس استفاده کردم وتمام کار های سئو را خودم انجام دادم حتی متا دیسکریپشن رو هم دکش رو نوشتم که به صورت داینامیک میره از توضیحات همون صفحه توضیحات رو میگیره ولی توی این یک قسمت مشکل دارم تا حدالمکان نمی خوام از افزونه استفاده کنم

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

به نظر من کارتون رو خیلی سخت تر میکنید اینطوری یواست و یا رنک مث خودشون قسمت مخصوصی برای کنونیکال دارند که بهتره استفاده کنین

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...
در در ۱۴۰۰/۴/۲۱ در 15:01، kasagroup گفته است :

با افزونه رنک مث راحت می تونید کنونیکال ها رو مشخص کنید

من یکی از رنک مث تجربه مناسبی نداشتم 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...