رفتن به مطلب

تکرار برچسب در تمامی پست های ارسال شده

سئو فاکس

پست های پیشنهاد شده

سلام، من یک سایت فیلم دارم که میخوام به فیلم هایی که در سایتم میزارم تگ اضافه کنم اما بعضی وقتا این تگ باید در تمامی صفحات به طور خودکار تکرار بشه آیا راهی به غیر اضافه کردن دستی وجود داره؟ 4 هزار پست دارم اگر بخوام دستی تگ بزارم اصلا نمیشه ممنون میشم یک راه آسان تر بهم معرفی کنید

با تشکر

لینک به ارسال

سلام
وقت بخیر

از طریق خود ابزار وردپرس یعنی ویرایش دسته جمعی پست هاتون کارتون راه نمی افته؟

لینک به ارسال

@سئو فاکس

سلام چه سوال خوبی

این حلقه رو تو یکی از صفحاتتون اجرا کنید

$args = array(
        'post_type'   => 'post',
        //'category__in'   => array(11,12,13),
		'posts_per_page' => -1
    );
	$the_query = new WP_Query( $args );
        while ( $the_query->have_posts() ) : $the_query->the_post();
            wp_set_post_tags( $the_query->post->ID, 'tag1,tag2', true );
        endwhile;
	wp_reset_postdata();

آرگومان ها رو بر اساس نیاز می تونید تغییر بدید

tag1 و tag2 هم برچسب هایی هست که اضافه میشه

لینک به ارسال

@asadiy4n خیلی ممنون از راهنمایی که انجام دادید اما فکر میکنم که منظورمو اشتباه رسوندم، هدف من افزودن تعداد زیادی تگ به نوشته هام هست طوری که بتوانم در کمترین زمان ممکن یک برچسب را به صدها پست اضافه کنم، امیدوارم منظورم را متوجه شده باشید :mellow:

لینک به ارسال

نه حقیقتش متوجه نشدم! یعنی چیزی که متوجه شدم همون پاسخ قبلیم هست

برای اضافه کردن برچسب (چه یکی چه چندتا ) به پست هاتون یکی از ویرایش سریع می تونید استفاده کنید یکی هم با استفاده همین کدی که بهتون دادم

بازم اگر فکر می کنید توضیحاتی هست که متوجه بشم بفرمایید شاید کمکی از دستم ساخته بود

لینک به ارسال

@asadiy4n ببینید من میخوام بدون اینکه وارد ویرایشگر هر پستم بشم به طور عمده برای همه برچسب گذاری کنم منظور من اصلا بیرون از صفحه نیست بلکه داخل وردپرسه امیدوارم بگیرید :D

مرسی

tag.jpg

لینک به ارسال

اگر میخواید تو یه نمای گرافیکی اینکار انجام بشه خب باید یک افزونه براش ساخته بشه

اگر هم میخواید از طریق کد باشه، همین کدی که بهتون دادم دقیقا اینکار رو انجام میده!!

این حلقه فقط یک بار باید اجرا بشه تا تگ ها اضافه بشن و بعد هم میتونید کد رو پاک کنید

شما روی لوکال یکبار بار این کد رو تست کنید

لینک به ارسال

باورم نمیشه داره کار میکنه خب همون اول میگفتید که فقط کافیه یک بار اجرا بشه :wub:

یک دنیا سپاس :D

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۰/۲/۲۱ در 15:39، asadiy4n گفته است :

این حلقه رو تو یکی از صفحاتتون اجرا کنید

اینجا منظورم از اجرا کنید این بوده که یه بار اجرا کنید از این به بعد سعی می کنم تاکید کنم :D

به هر حال خوشحالم مشکلتون حل شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...