رفتن به مطلب

فراخانی دسته بندی خاص

Salarii

پست های پیشنهاد شده

سلام به انجمن خوش آمدید

این شرت کد توسط افزونه ایجاد شده یا اختصاصی پوسته هست؟

این کاملا بستگی به کدهای اصلی شرت کد داره و باید توابع اصلی چک بشه

ممکنه اصلا این قابلیت رو نداشته باشه و نیاز باشه شما خودتون این قابلیت رو بهش اضافه کنید

لینک به ارسال

.

در 1 ساعت قبل، asadiy4n گفته است :

سلام به انجمن خوش آمدید

این شرت کد توسط افزونه ایجاد شده یا اختصاصی پوسته هست؟

این کاملا بستگی به کدهای اصلی شرت کد داره و باید توابع اصلی چک بشه

ممکنه اصلا این قابلیت رو نداشته باشه و نیاز باشه شما خودتون این قابلیت رو بهش اضافه کنید

سلام بله این کد متعلق به افزونه search & filter هست که هر قسمتی از سایت قرار بدی یه فیلتر ایجاد میکنه اما تمام دسته ها و تگ هارو میاره من میخواستم بدونم میشه کاری کرد فقط تعداد خاصی از دسته بندی ها اجرا بشه؟

لینک به ارسال

خب در اینصورت اگر افزونه این قابلیت رو نداشته باشه شما هم نمیتونید ایجاد کنید چون با بروزرسانی افزونه تغییرات از بین میرن

افزونه رو نصب می کنم تا ببینم این قابلیت رو داره یا نه اگر داشت اطلاع میدم بهتون

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، asadiy4n گفته است :

خب در اینصورت اگر افزونه این قابلیت رو نداشته باشه شما هم نمیتونید ایجاد کنید چون با بروزرسانی افزونه تغییرات از بین میرن

افزونه رو نصب می کنم تا ببینم این قابلیت رو داره یا نه اگر داشت اطلاع میدم بهتون

خیلی ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...