رفتن به مطلب

امنیت لینک در دانلود ووکامرس

amir_lotfi

پست های پیشنهاد شده

سلام . دوستان من محصولی دارم که به 2 صورت در ووکامرس بصورت متغییر فروخته میشه ( فیزیکی و آنلاین ) . این محصول کتاب هست که یا فیزیکی خریداری میشه و برای مشتری پست میشه یا میتونه نصف قیمت اونرو آنلاین بخونه . مشکل من در امنیت لینک برای خواندن آنلاین هست . من نوع محصول رو متغیر انتخاب کردم و برای حالت آنلاین محصول دانلودی و مجازی انتخاب شده تا بهم اجازه گذاشتن لینک بده . در تنظیمات ووکامرس در حالت " اجبار به دانلود " و " X-Accel-Redirect " که مستقیم فایل دانلود میشه که به دردم نمیخوره اما در حالت " فقط تغییر مسیر " کتاب آنلاین باز میشه و نمایش میده . تا اینجاش همه چیز عالیه اما وقتی لینک کتاب باز میشه به صورت wp-content/E-Book/book01 نشان میده که دیگه از کدگذاری های لینک ووکامرس خبری نیست و کامل دایرکتوری رو به مشتری نمایش میده . میخوام ببینیم راه حلی هست که یا محصول به شکل دیگه نمایش داده بشه که خود ووکامرس کد کنه لینک رو یا مسیر دایرکتوری کتاب ها رو جوری کد کنم که قابل تشخیص نباشه و url هم دائما تغییر کنه که توی سایت دیگه از طریق url نمایش ندن و یکی بخره و بقیه رایگان کتابو بخونن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...