رفتن به مطلب

لینک داخلی کلمه کلیدی

1563

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و مهندسین عزیز، ببخشید یه سوالی داشتم میخواستم ازتون بپرسم اینکه من پست هایی که برای سایتم میذارم کلمه کلیدی اون پست اولین کلمه ی پاراگراف هست همیشه و از این بابت هم راضی هستم، حالا میخوام بدونم که اگر همون کلمه کلیدی که اول پاراگراف هم هست رو لینک کنم به همون صفحه تو سئو تاثیر خوبی داره؟ (حتی اگر تاثیرش خیلی کم هم باشه و خوب باشه ممنون میشم راهنماییم کنید که انجام بدم)

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام

دوست عزیز توی لینک سازی داخلی دستت باز هست و میتونی هر کاری انجام بدی ولی به نظرم به خود صفحه ای که کلمه داخلش هست لینک دادن خوب نیست.عوضش میتونی به صفحات دیگه لینک بدی

موفق باشی

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در ۱۴۰۰/۲/۹ در 13:17، 1563 گفته است :

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و مهندسین عزیز، ببخشید یه سوالی داشتم میخواستم ازتون بپرسم اینکه من پست هایی که برای سایتم میذارم کلمه کلیدی اون پست اولین کلمه ی پاراگراف هست همیشه و از این بابت هم راضی هستم، حالا میخوام بدونم که اگر همون کلمه کلیدی که اول پاراگراف هم هست رو لینک کنم به همون صفحه تو سئو تاثیر خوبی داره؟ (حتی اگر تاثیرش خیلی کم هم باشه و خوب باشه ممنون میشم راهنماییم کنید که انجام بدم)

سلام

1. اینکه شما کلمه کلیدی رو متناسب با محتوای کلی صفحه انتخاب نمیکنید خودش اشتباه بزرگی هست!

2. لینک دادن کلمه کلیدی به صفحه دیگر (که دارای همین کلمه کلیدی هست) هم تاثیر بدی روی سئو داره

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

لینک دادن به خود صفحه خیلی کار جالبی نیست و همچنین لینک داخلی در پاراگراف اول هم زیاد جالب نیست و بهتره که در پاراگراف های بعدی این کار انجام بشه 

به عنوان یک منبع خوب برای راهنمایی در مورد لینک سازی داخلی می توانید به وب سایت moz مراجعه کنید و مطالب مفیدی ارائه کرده اند مطالعه کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...