رفتن به مطلب

مشکل افزونه اسپات پلیر و لیف ال ام اس

ebi

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر من یک مشکل دارم من افزونه لیف ال ام اس نصب کردم و افزونه اسپات پلیر هم نصب کردم وقتی میخوام وارد دوره هام بشم که دوره هامو تکمیل کرنم چنین خطایی میده 

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wc_get_order() in /home/gaamhair/public_html/wp-content/plugins/SpotPlayerWoo/index.php:243 Stack trace: #0 /home/gaamhair/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(294): spotplayer_admin_order('course') #1 /home/gaamhair/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(316): WP_Hook->apply_filters('', Array) #2 /home/gaamhair/public_html/wp-includes/plugin.php(484): WP_Hook->do_action(Array) #3 /home/gaamhair/public_html/wp-admin/includes/meta-boxes.php(1578): do_action('add_meta_boxes', 'course', Object(WP_Post)) #4 /home/gaamhair/public_html/wp-admin/edit-form-blocks.php(413): register_and_do_post_meta_boxes(Object(WP_Post)) #5 /home/gaamhair/public_html/wp-admin/post-new.php(72): require('/home/gaamhair/...') #6 {main} thrown in /home/gaamhair/public_html/wp-content/plugins/SpotPlayerWoo/index.php on line 243

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند این مشکل رفع کنم 

لینک به ارسال

سلام

تا اونجایی که اطلاع دارم این افزونه رایگان نیست

از طریق پشتیبانی افزونه پیگیر باشید

اگر هم از افزونه های نال شده استفاده می کنید پیشنهاد میکنم حذف کنید و از وب سایت مرجع خریداری کنید

نکته: وبسیات های ایرانی هم محصولات نال شده رو به فروش میگذارن

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، asadiy4n گفته است :

تا اونجایی که اطلاع دارم این افزونه رایگان نیست

فکر کنم منظور این دوستمون این افزونه هست:
https://spotplayer.ir/help/api/woocommerce

لینک به ارسال
در 20 دقیقه قبل، Morteza گفته است :

فکر کنم منظور این دوستمون این افزونه هست:
https://spotplayer.ir/help/api/woocommerce

ممنون اقا مرتضی بله من همین  افزونه نصب کردم و به این مشکل برخوردم البته من یک مسله رو یادم شد بگم من وردپرس شبکه نصب کردم الان روی یک وردپرس دیگه دوتا افزونه رو اوکی کردم این مشکل نبود و به راحتی وارد قسمت تعریف دوره رفت 

روی وردپرس شبکه دوتا سایتی که داشتم همین مشکل براش ایجاد شد 

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...