رفتن به مطلب

سرعت سایت رو چطور بالا بیاریم؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.وقت بخیر

ببخشید من سرعت سایتم خیلی پایین اومده بود در حد 37 ثانیه شده بود که وحشتناک بود.افزونه wp rocket  رو نصب کردم تا حدود 7.8 ثانیه رسید ولی بازم افتضاحه.

خواستم ببینم کسی هست کمک کنه و چند تا راهکار بده که مشکلات سایتم رو پیدا کنم و سرعتش رو بهبود بدم.

توی وردپرس و سئو مبتدی نزدیک به متوسطم.

ممنون میشم کمک کنید

و سوال دیگه اینکه چطور میتونم ارتباط سایتم رو دوباره با انالیتیکس برقرار کنم.ارتباطم گویا قطع شده یعنی ورودی سایتم رو از 10 روز پیش که یه مشکل امنیتی بوجود اومده بود و با پشتیبانی هاستینگ برطرفش کردم  به صفر رسیده

2021-04-21 (4).png

ویرایش شده توسط rasoul mohammadkhani
لینک به ارسال
در 21 دقیقه قبل، rasoul mohammadkhani گفته است :

سلام دوستان.وقت بخیر

ببخشید من سرعت سایتم خیلی پایین اومده بود در حد 37 ثانیه شده بود که وحشتناک بود.افزونه wp rocket  رو نصب کردم تا حدود 7.8 ثانیه رسید ولی بازم افتضاحه.

خواستم ببینم کسی هست کمک کنه و چند تا راهکار بده که مشکلات سایتم رو پیدا کنم و سرعتش رو بهبود بدم.

توی وردپرس و سئو مبتدی نزدیک به متوسطم.

ممنون میشم کمک کنید

و سوال دیگه اینکه چطور میتونم ارتباط سایتم رو دوباره با انالیتیکس برقرار کنم.ارتباطم گویا قطع شده یعنی ورودی سایتم رو از 10 روز پیش که یه مشکل امنیتی بوجود اومده بود و با پشتیبانی هاستینگ برطرفش کردم  به صفر رسیده

2021-04-21 (4).png

سرعت سایت بستگی به فاکتورهای زیادی داره.

از سرعت سرور گرفته تا نوع کدنویسی و حجم فایل‌ها و المان‌های استفاده شده. باید بررسی کنید و ببینید مشکل در کجاهاست و اون‌ها رو برطرف و بهینه کنید.

لینک به ارسال

بله میدونم. منظورم اینه که اون ارورها و مواردی که gtmetrix بهم میگه رو چطور بهبود بدم.

ادرس سایتم avinfix.com  هست.مواردی که الان جی تی متریکس گفته رو چطور میتونم بهبود بدم.

مثلا بیشتر تاخیر سایت من بخاطر کدهای جاوااسکریپت سایتمه.اونو چطور میتونم بهبود بدم.

افزونه ایی غیر راکت میتونه کمک کنه یا باید بشینم و خودم جاوااسکریپت یاد بگیرم یا اگر موضوع خیلی بزرگی نیست بصورت پروژه بدم اوکی کنن

لینک به ارسال

سلام یکم طولانی میشه بخوایم همه موارد رو برای شما توضیح بدیم

این موارد همگی پابلیک هست و آموزش های زیادی داخل اینترنت موجوده بهتره که جستجو کنید

این افزونه هم میتونه کمک زیادی بکنه

https://wordpress.org/plugins/autoptimize/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...