رفتن به مطلب

نمایش رنگ محصول انتخاب شده در صفحه سبد خرید

mildason

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان 

بنده میخواستم در صفحه سبد خرید، رنگ محصولی که مشتری سفارش داده نمایش داده بشه.داخل عکس مشخصه که همه چی هست به غیر از رنگ انتخاب شده.چطور میتونم یک نوشته ساده زیر نام محصول ، یا اصلاً یک ستون به اسم رنگ محصول که زیرش رنگ محصول نوشته شده باشه قرار بدم.

از یک هوک برای نمایش شناسه محصول استفاده کردم و جواب داد ولی برای رنگ هر چی سرچ کردم نتونستم پیدا کنم.

add_action( 'woocommerce_after_cart_item_name', 'woocommerce_ir_sku_below_cart_item_name', 11, 2 );
function woocommerce_ir_sku_below_cart_item_name( $cart_item, $cart_item_key ) {
    $_product = apply_filters( 'woocommerce_cart_item_product', $cart_item['data'], $cart_item, $cart_item_key );
    $sku = $_product->get_name();
    if ( ! $sku ) return;
    echo '<p><small>شناسه محصول : ' . $sku . '</small></p>';
    }

image.thumb.png.c0a655e30758ba7a6b706ef3d0e9c203.png

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mildason گفته است :

سلام خدمت دوستان 

بنده میخواستم در صفحه سبد خرید، رنگ محصولی که مشتری سفارش داده نمایش داده بشه.داخل عکس مشخصه که همه چی هست به غیر از رنگ انتخاب شده.چطور میتونم یک نوشته ساده زیر نام محصول ، یا اصلاً یک ستون به اسم رنگ محصول که زیرش رنگ محصول نوشته شده باشه قرار بدم.

از یک هوک برای نمایش شناسه محصول استفاده کردم و جواب داد ولی برای رنگ هر چی سرچ کردم نتونستم پیدا کنم.

add_action( 'woocommerce_after_cart_item_name', 'woocommerce_ir_sku_below_cart_item_name', 11, 2 );
function woocommerce_ir_sku_below_cart_item_name( $cart_item, $cart_item_key ) {
    $_product = apply_filters( 'woocommerce_cart_item_product', $cart_item['data'], $cart_item, $cart_item_key );
    $sku = $_product->get_name();
    if ( ! $sku ) return;
    echo '<p><small>شناسه محصول : ' . $sku . '</small></p>';
    }

image.thumb.png.c0a655e30758ba7a6b706ef3d0e9c203.png

سلام

دوست عزیز در ویژگی های محصول متغییر (رنگ،نوع یا ...) که ایجاد میکنید در محصول نمایش داده می شود اگر افزونه متغییر شما بدستی کار کند بصورت پیشفرض در زیر عنوان در صفحه سبد خرید نمایش داده می شود

یا افزونه شما درست کار نمی کند یا قالب شما کامل نیست مانند تصویر زیرimage.thumb.png.be6f5435711def0b7658e342a16343ce.png

لینک به ارسال

ممنون از شما آقا سعید بابت پاسختون اما همه رو چک کردم ولی نه از پلاگین بود نه از قالب.

نمیدونم حالا چرا به صورت پیش فرض نمیاره اما به گومونم با یه هوکی یا فانکشنی بشه حلش کرد که من سوادشو ندارم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...