رفتن به مطلب

پیدا کردن فایل جاوا اسکریپت تم های مختلف

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان . وقتون بخیر .  من می خوام تگ <script>  رو یه تغییراتی داخلش بدم و جاشو عوض کنم و یک اتربیوت بهش اضافه کنم. اما هر چقدر در فایل های مختلف footer.php . header.php  و index.php  تقریبا تمامی فایل ها رو چک کردم اما پیداش نکردم که کجاست میشه بگید کجا قرار گرفته ؟ ممنون می شم ! ! ! یا روشی برای پیدا کردنش سراغ دارید ؟ ممنون میشم اگر کسی جواب سوال رو میدونه قدم به قدم راهنمایی کنه ممنون از شما عزیزان که وقت گذاشتید و این مطلب رو خواندید . ♥

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، mohsen_abasi گفته است :

سلام دوستان . وقتون بخیر .  من می خوام تگ <script>  رو یه تغییراتی داخلش بدم و جاشو عوض کنم و یک اتربیوت بهش اضافه کنم. اما هر چقدر در فایل های مختلف footer.php . header.php  و index.php  تقریبا تمامی فایل ها رو چک کردم اما پیداش نکردم که کجاست میشه بگید کجا قرار گرفته ؟ ممنون می شم ! ! ! یا روشی برای پیدا کردنش سراغ دارید ؟ ممنون میشم اگر کسی جواب سوال رو میدونه قدم به قدم راهنمایی کنه ممنون از شما عزیزان که وقت گذاشتید و این مطلب رو خواندید . ♥

سلام، خیلی از اسکریپت‌ها یا استایل‌ها توی وردپرس به وسیله‌ی پلاگین‌ها تولید میشن و مستقیما توی هدر قرار نمی‌گیرن، ضمن اینکه ویرایش مستقیم فایل‌های قالب یا پلاگین اصلا توصیه نمیشه، چون وقتی آپدیتشون کنید کل تغییراتتون از بین میره، اگر می‌‌خواین فایل اسکریپت به هدر اضافه کنید در وردپرس راه‌های بهتری وجود داره؛ فکر کنم اگر دقیق‌تر توضیح بدید که چه مشکلی دارید و می‌خواین چه کاری انجام بدید، بهتر امکان راهنمایی وجود داشته باشه.

لینک به ارسال

سلام وقتون بخیر . می خوام تمام اسکریپت های که در هدر لود میشه  قرار بدم در فوتر . و اینکه به همه ی اونا یک attribute  befre  یا ayns اضافه کنم  چون بعضی از اسکریپت هام داره در هدر لود میشه . و بعضی از لینک ها استایل دهیم در فوتر . می خوام جاشونو با هم عوض کنم . برای همین گشتم توی فایلها اما چیزی پیدا نکردم .. بابت اینکه وقت گذاشتید پاسخ دادید ممنونم .

لینک به ارسال

سلام

بارگذاری در footer

wp_enqueue_script(
'sitejquery',
'https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/jquery/3.5.1/jquery.min.js',
'', 
'', 
 true   // <-footer
);

البته همونطور که جناب گوهری هم گفتن خود قالب رو تغییر ندید با بروزرسانی تغییرات از بین میره

میتونید child theme بسازید یا اینکه افزونه نصب کنید

https://wordpress.org/plugins/async-javascript/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...