رفتن به مطلب

ویرایش کد های اچ تی ام ال

sobhansh

پست های پیشنهاد شده

با سلام من یک جدول از نرخ روز ارز ها داخل وب سایتم قرار دادم که این جدول رو به صورت یک اسکریپت از یک وب سایت دیگه دریافت کردم و تغریبا هیچ دسترسی به کد های اچ تی ام ال ندارم، داخل بخش متن وردپرس هم که کد ها نمایش داده نمی شود فقط اسکریپت وجود دارد. چجوری می تواند به html این جدول دسترسی داشته باشم و اون رو ویرایش کنم؟

ویرایش شده توسط sobhansh
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
  • 2 ماه بعد...

با توجه به اینکه صفحات به صورت جداگانه فایلی در وردپرس ندارند، تغریبا ویرایش این جور موارد نشدنی هست به دلیل اینکه وردپرس و قالب ها دارای ترکیبی از فایل های پی اچ پی هستند که فانکشن های خاصی را در کنار هم چیده اند مشکل بنده هم دقیقا اینجاست که نمیدونم چجوری باید فایل این صفحه رو پیدا کنم.

بعد از گشت و گذار فراوان متوجه شدم که فایل های صفحات داخل دیتابیس ذخیره می شوند و می توان از آنها تغییراتی را بر روی آنها اعمال کرد و دوستانی هم که این مشکل رو دارند فکر کنم با استفاده از جداول دیتابیس 

wp_post , wp-page   این موارد رو تا حدودی حل کنند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...