رفتن به مطلب

خیلیی مهم. قالبم نصب نمیشه

bahar222

پست های پیشنهاد شده

من هنگام نصب قالب فلوکس به مشکل خوردم. هاستمم هاست وردپرس۴گیگ هست از مهرهاست.
1) هنگام نصب طبق پی دی اف راهنما اینجوری عمل کردم: اول وردپرس رو نصب کردم. سپس از طریق پیشخوان وردپرس قالب اصلی رو بارگزاری کردم. به محض فعال کردن پوسته، وردپرس از کار افتاد و این پیغام اومد«یک خطای مهم در این وب سایت رخ داده است.دربارهٔ عیب‌یابی در وردپرس بیشتر بدانید.» و یک ایمیل برام اومد که خطایی در یکی از برگه های قالب رخ داده و برای ورود به وردپرس لینک جدیدی داد. اما لینک جدید هم حاوی خطا بود.(عکس خطا رو ملاحظه کنید)
2) آیا باید طبق پی دی اف راهنما، 1.وردپرس 2.قالب اصلی و فرزند و افزونه ها و3.دموی سایت فارسی مدنظرم رو که installer.php داره نصب کنم؟
یا طبق آموزش بسته نصب آسان فقط دمویی که میخام رو نصب کنم؟
(من بعد از اینکه بارگذاری قالب اصلی باعث خطای وردپرس شد، همه اطلاعات filemanager هاست رو پاک کردم و خاستم از طریق روش آسان نصب و فایل installer.php دمو خلاقانه رو نصب کنم. اما در step2 خطا نشون داد.عکس خطا رو آپلو میکنم براتون)
3) آیا همه امکانات دموها در هسته اصلی سایت وجود دارد و میشود روی دموهای دیگر استفاده کرد؟ به طور مثال میشود پلن هایی که در دمو شرکتی مدرن برای فروش هست رو در دمو استودیو خلاقانه پیاده کرد؟ اگر میشود لطفا مراحلش رو توضیح بدین.لطفا اگه بلدین کمکم کنید

IMG-20210328-WA0014.jpg

IMG_20210328_191820.jpg

IMG_20210328_191748.jpg

IMG_20210328_191719.jpg

IMG_20210328_191634.jpg

IMG_20210328_191625.jpg

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز قالب شما تجاری هست و بحث در مورد محصولات تجاری در انجمن ممنوع هست

به پشتیبانی قالب پیام بدید تا براتون درست کنن

نکته : به نظر میرسه که قالبتون رو از یک سایت ایرانی خریداری کردید، در این صورت شما دارید از یک محصول نال شده استفاده می کنند و ممکنه با مشکل جدی مواجه بشید

• پسندیدن 1
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...