رفتن به مطلب

تایید سایت در بینگ

payman

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر دوستان کسی میدونه علت ارور

403 (Forbidden)

Bingbot received a HTTP 403 response while fetching the sitemap/feed. Please make sure that Bingbot is authorized to access the sitemap/feed location.

هنگام ثبت نقشه سایت در bing چیه؟

هرکاری از دستم بر میومد انجام دادم اما دیگه راهی نمیبینم که ثبت کنم

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، payman گفته است :

سلام وقت بخیر دوستان کسی میدونه علت ارور

403 (Forbidden)

Bingbot received a HTTP 403 response while fetching the sitemap/feed. Please make sure that Bingbot is authorized to access the sitemap/feed location.

هنگام ثبت نقشه سایت در bing چیه؟

هرکاری از دستم بر میومد انجام دادم اما دیگه راهی نمیبینم که ثبت کنم

سلام

به نظر میرسد یا در فایل ربات دسترسی ربات های جستجوگر رو بسته باشد و یا آدرس نقشه سایت درست نمیباشد 

مسیر نقشه سایت در افزونه سئو و کنسول جستجوی بینگ را کنترل کنید و همچنین فایل بات را نیز بررسی کنید که مسیر ها برای ربات های جستجو بسته نباشد 

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، saeedjodat گفته است :

سلام

به نظر میرسد یا در فایل ربات دسترسی ربات های جستجوگر رو بسته باشد و یا آدرس نقشه سایت درست نمیباشد 

مسیر نقشه سایت در افزونه سئو و کنسول جستجوی بینگ را کنترل کنید و همچنین فایل بات را نیز بررسی کنید که مسیر ها برای ربات های جستجو بسته نباشد 

نه اصلآ این مورد رو چک کردم اصلآ کارساز نیست

ویرایش شده توسط payman
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...