رفتن به مطلب

پایین بودن سرعت سایت با اینترنت ADSL مخابرات

پست های پیشنهاد شده

سلام؛
نمی دونم چرا سرعت سایت با اینترنت خودم که ADSL مخابرات هست خیلی پایینه؛ یعنی ممکنه به 40 ثانیه برای لود یه صفحه برسه و حتی یه وقت هایی خطای This page isn't working  بده و بگه سایت هیچ اطلاعاتی نداد  و با رفرش کردن، صفحه بالا بیاد.

اینو بگم که وقتی اینترنتم رو به دیتای گوشی یا اینترنت دیگه ایی تغییر می دم درست می شه.
قبلا" درست بود یه مدته اینجور شده و تمام پلاگین ها رو هم غیرفعال کردم ولی درست نشد. حتی dns ها رو هم تغییر دادم باز درست نشد.
ممون می شم کسی اگه می دونه یا راه حل و تجربه ایی داره بگه.
ممنون.

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، mahdi5121 گفته است :

نت من صبانته

سایتت توی 3 ثانیه لود شد

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ در 13:18، mahdi5121 گفته است :

سلام؛
نمی دونم چرا سرعت سایت با اینترنت خودم که ADSL مخابرات هست خیلی پایینه؛ یعنی ممکنه به 40 ثانیه برای لود یه صفحه برسه و حتی یه وقت هایی خطای This page isn't working  بده و بگه سایت هیچ اطلاعاتی نداد  و با رفرش کردن، صفحه بالا بیاد.

اینو بگم که وقتی اینترنتم رو به دیتای گوشی یا اینترنت دیگه ایی تغییر می دم درست می شه.
قبلا" درست بود یه مدته اینجور شده و تمام پلاگین ها رو هم غیرفعال کردم ولی درست نشد. حتی dns ها رو هم تغییر دادم باز درست نشد.
ممنون.

سلام،
من با 4G تست کردم سرعتش خیلی خوبه

پینگش هم خوبه:

image.png.cff64ee030ba68c3a7d4bce6646d78ce.png

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ در 13:18، mahdi5121 گفته است :

سلام؛

ممنون.

البته حتماً با ارائه دهنده هاستتون در میون بذارید، ممکنه برای IP سرور سایتتون مشکل داشته باشه که باید رفع بشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...