رفتن به مطلب

اشکال درسایت No such file or directory

پست های پیشنهاد شده

سلام ببخشید دوستان 

من به دلیل مشکل افزونه های جت ، اسم پوشه wp content  رو عوض میکردم تا کل افزونه ها غیر فعال بشن ,آخرین بار وقتی تغییر دادم ,دیگه سایت بالا نیومد خطای زیر میده ,رفتم نام پوشه رو اصلاح کنم خطا داد ,بعد متوجه شدم ۲پوشه با نام wp content هست ,که توی یکش چیز خاصی نبود ,حذف کردم ,تغییر نام دادم ,اما کلا سایتم بالا نمیاد 

Warning: require(/home/bazaarsh/domains/bazaar-shahr-alborz.ir/public_html/wp-includes/version.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/bazaarsh/domains/bazaar-shahr-alborz.ir/public_html/wp-settings.php on line 33

Warning: require(/home/bazaarsh/domains/bazaar-shahr-alborz.ir/public_html/wp-includes/version.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/bazaarsh/domains/bazaar-shahr-alborz.ir/public_html/wp-settings.php on line 33

Fatal error: require(): Failed opening required '/home/bazaarsh/domains/bazaar-shahr-alborz.ir/public_html/wp-includes/version.php' (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/bazaarsh/domains/bazaar-shahr-alborz.ir/public_html/wp-settings.php on line 33

لینک به ارسال

بله میدونم .اینطوری هم میشد.من سریع دوباره نام رو اصلاح میکردم .شاید 100 بار این کار رو کردم مشکلی نداشتم

اما آخرین بار نمیدونم اصلا شاید بخاطر چیز دیگه ای باشه اگر امکانش هست راهنمایی بفرمایید.الان میتونم ریستور کنم .بکپ دارم .اما برای 2 هفته پیش هست نمیخوام اینکار رو کنم.

من دنبال کسی هستم که چندتا مشکل سایت من رو حل کنه .فقط هزینه مناسبی بگیره...

لینک به ارسال
در 39 دقیقه قبل، majidshayegh گفته است :

اما آخرین بار نمیدونم اصلا شاید بخاطر چیز دیگه ای باشه اگر امکانش هست راهنمایی بفرمایید.الان میتونم ریستور کنم .بکپ دارم .اما برای 2 هفته پیش هست نمیخوام اینکار رو کنم.

پیام خصوصی بدید تا بررسی کنم

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

دوستان من به یه مشکل برخوردم که حتی با ریستور کردن هم مشکل برطرف نشده . آیا شما میتونید کمکی کنید ؟ 

Warning: mysqli_real_connect(): (HY000/2002): No such file or directory in /home/sitename/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1653

No such file or directory

باید بگم که فقط صفحه اول سایت باز میشه و دسترسی به قسمت مدیریت و کلیه صفخه با پیغام بالا روبرو میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...