رفتن به مطلب

مشکلات متعدد ویرایشگر گوتنبرگ

site

پست های پیشنهاد شده

باسلام

آیا نسخه جدید از گوتنبرگ وجود دارد ؟ چون خیلی اذیت میکنه و خیلی رو مغز و اعصاب آدم هست این ویرایشگر

1- وقتی آدرس مطلب را تغییر میدهم ، بعد از ذخیره کردن مطلب ، آدرس مجدد به آدرس قبلی بر میگردد .

2- هروقت متن و عکسی را وسط چین میکنم ، عمل نمی کند .

3- بعضی وقتا به ظاهر توی ویرایشگر وسط چین هست اما موقع مشاهده مطلب ، وسط چین نیستن پست ها

4- بعضی وقت ها بخش دسته بندی ها خالی هست و نمیشه دسته بندی رو انتخاب کرد

5- وقتی وقتا، وقتی برچسب اضافه میکنم ، حین اضافه کردن برچسب جدید ، برچسب های قبلی حذف میشن

و مشکلات دیگه

آیا راه حلی وجود داره ؟

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، site گفته است :

وقتی آدرس مطلب را تغییر میدهم ، بعد از ذخیره کردن مطلب ، آدرس مجدد به آدرس قبلی بر میگردد .

این مورد بعید میدونم از سمت ویرایشگر باشه به نظرم افزونه هاتون رو غیر فعال کنید شاید تداخلی وجود داشته باشه

در 5 ساعت قبل، site گفته است :

هروقت متن و عکسی را وسط چین میکنم ، عمل نمی کند .

3- بعضی وقتا به ظاهر توی ویرایشگر وسط چین هست اما موقع مشاهده مطلب ، وسط چین نیستن پست ها

اینطور موارد برمیگرده به قالب و ممکنه که فایل استایل گوتنبرگ غیر فعال شده باشه، برای تست همون مطالب رو با قالب پیشفرض چک کنید می بینید که تغییرات اعمال شده

به هر حال اگر خیلی از این ویرایشگر ناراضی هستید میتونید از ویرایشگر کلاسیک استفاده کنید

https://wordpress.org/plugins/classic-editor/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...