رفتن به مطلب

چگونگی کاهش تعداد ریکوئست های سایت

mahsa10

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض خسته نباشید.

سوالم در این رابطه است که چطوری می تونم تعداد ریکوئست های سایتم رو کاهش بدم؟ مثلا طبق ارزیابی که کردم تعداد عکس ها (images) خیلی زیاد بودن اگه میشه بهم یاد بدید که چطوری اینارو کاهش بدم. ممنون.

1.PNG

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، mahsa10 گفته است :

با سلام و عرض خسته نباشید.

سوالم در این رابطه است که چطوری می تونم تعداد ریکوئست های سایتم رو کاهش بدم؟ مثلا طبق ارزیابی که کردم تعداد عکس ها (images) خیلی زیاد بودن اگه میشه بهم یاد بدید که چطوری اینارو کاهش بدم. ممنون.

1.PNG

سلام

با افزونه های کش حرفه ای امکان پذیر هست

لینک به ارسال
در 37 دقیقه قبل، saeedjodat گفته است :

سلام

با افزونه های کش حرفه ای امکان پذیر هست

سلام.

من از افزونه wp rocket استفاده میکنم ایا این افزونه تاثیر داره؟ میشه افزونه کش حرفه ای بهم معرفی کنید.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، mahsa10 گفته است :

من از افزونه wp rocket استفاده میکنم ایا این افزونه تاثیر داره؟ میشه افزونه کش حرفه ای بهم معرفی کنید.

سلام این افزونه تجاری هست اگر نسخه نال شده اون رو نصب کردید حتما پاک کنید و از یک افزونه مناسب استفاده کنید

این افزونه ها محبوب و پر استفاده هستن

• W3 Total Cache

• WP Super Cache

• WP Fastest Cache

در 8 ساعت قبل، mahsa10 گفته است :

چطوری می تونم تعداد ریکوئست های سایتم رو کاهش بدم؟ مثلا طبق ارزیابی که کردم تعداد عکس ها (images) خیلی زیاد بودن اگه میشه بهم یاد بدید

این مورد رو برای عکس هاتون ( منظورم عکس های ثابت قالب که تغییر نمیکنن ) میتونید از css sprite استفاده کنید

برای سایر تصاویر هم میشه از base64 استفاده کد ولی خب نیاز به سرور قوی داره

برای فایل های css و javascript هم میتونید از افزونه های بهینه سازی استفاده کنید که همه ی فایل ها رو در یک فایل css و یک فایل js قرار میده که تاثیر زیادی داره

سوالی بود بفرمایید

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، mahsa10 گفته است :

سلام.

لایت اسپید کش بنظر من خیلی خوبه

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ در 00:03، asadiy4n گفته است :

سلام این افزونه تجاری هست اگر نسخه نال شده اون رو نصب کردید حتما پاک کنید و از یک افزونه مناسب استفاده کنید

این افزونه ها محبوب و پر استفاده هستن

• W3 Total Cache

• WP Super Cache

• WP Fastest Cache

این مورد رو برای عکس هاتون ( منظورم عکس های ثابت قالب که تغییر نمیکنن ) میتونید از css sprite استفاده کنید

برای سایر تصاویر هم میشه از base64 استفاده کد ولی خب نیاز به سرور قوی داره

برای فایل های css و javascript هم میتونید از افزونه های بهینه سازی استفاده کنید که همه ی فایل ها رو در یک فایل css و یک فایل js قرار میده که تاثیر زیادی داره

سوالی بود بفرمایید

ممنون از راهنماییاتون.

من افزونه wp rocket رو به صورت اورجینال از ابزار وردپرس خریدم. به نظر شما کدوم یکی از این سه موردی که معرفی کردید میتونه بهتر از افزونه موشک باشه؟؟

لینک به ارسال
در 51 دقیقه قبل، mahsa10 گفته است :

ابزار وردپرس خریدم

اگر از ابزار وردپرس خریدید پس نال شده هست

نسخه اصلی رو باید از این سایت خریداری کنید

https://wp-rocket.me/pricing/

هر سه تا خوبن به نظرم افزونه total cache امکانات بیشتری در اختیارتون میذاره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...