رفتن به مطلب

به هم ریختگی سایتم

پست های پیشنهاد شده

با سلام بعضی از قسمت های روی صفحه ساز سایت من خوب کار نمیکرد به پشتیبانی قالبم پیام دادم ازم ورد به هاستم رو خواست و جواب داد که حجم هاست پر شده ، رفتم تو پوشه ی اپلود هاست که دوتا افزونه مداد زرد و یولتیمیت ممبر رو که قبلا نصب کرده بودم و الان پاک کرده بودم رو دیدم و پاک کردم ، بعد از پاک کردن کلا سایتم به هم ریخت 

لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم کسی میدونه ؟

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، Mohsenfarshchi گفته است :

با سلام بعضی از قسمت های روی صفحه ساز سایت من خوب کار نمیکرد به پشتیبانی قالبم پیام دادم ازم ورد به هاستم رو خواست و جواب داد که حجم هاست پر شده ، رفتم تو پوشه ی اپلود هاست که دوتا افزونه مداد زرد و یولتیمیت ممبر رو که قبلا نصب کرده بودم و الان پاک کرده بودم رو دیدم و پاک کردم ، بعد از پاک کردن کلا سایتم به هم ریخت 

لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم کسی میدونه ؟

سلام

دوست عزیز افزونه مداد زرد رو از سطل زبانه برگردانید درست میشه ، این افزونه برای طراحی بلوک های صفحه شما میباشد و تاثیر مستقیم دارد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...