رفتن به مطلب

ریپ یعنی؟

پست های پیشنهاد شده

به معنای ساده کپی برداری برابر اصل از پوسته میشه ریپ.

در معنای خیلی خیلی ساده و رک میشه دزدی ایده.

لینک به ارسال

ريپ يعني قفل شدن تاپيك مربوط بهش توي هر انجمني :D;)

لینک به ارسال

یعنی من بیام قالب سایتی رو بدون اینکه به مدیرش بگم برای خودم بردارم و یا همون ازش دزدی کنم!

لینک به ارسال

کپی‌ برداری از نظر اخلاقی مشکل دارد ( هر چند دوستان مذهبی اگر به پیشوایان خود مراجعه کنند هم، همین نظر رو دارند )

در کل سعی کنید برای خود ایده داشته باشید ، تا مطالبتان هم با ایده رشد کنند

اگرم توانایی ساخت قالب را ندارید، سعی کنید از قالبهای رایگان یا قالبهای سفارشی (پولی) استفاده کنید

در پایان: ریپ=د-ز-د-ی

لینک به ارسال

همون طور که پارسا گفتند کپی برداری از ایده و قالب و یا هرچیز دیگری که خود فرد اجازه استفاده از اون رونداده باشه دزدی محسوب می شه و کسی که این کار رو می کنه خیلی نامره و در تمام ادیان نیز دزدی زشت ترین کار ها محسوب می شه. و به نظر من شاید الان با گفتن ریپ می خوان خودشون رو گول بزنند و کار زشت خود را توجیه کنند.

لینک به ارسال

به نظر من اصلن کار درستی نیست به دلایل زیر:

1. شخصی که هزینه می کنه و یک پوسته اختصاصی برای خودش طراحی می کنه با این کار کاملن متضرر میشه
  2. تمامی امکانات در پوسته های ریپ شده موجود نیست و فقط شکل آنها موجوده

لینک به ارسال

نظر من در مورد افرادی که از قالب ریپ شده استفاده می کنن و یا اینکه قالب ریپ می کنن این هست که همیشه یک قدم عقب هستن چرا

چون شخصی که ریپ می کنه هیچ وقت به فکر ایده پردازی نمی افته و همیشه منتظر هست تا کسی کاری جدید بکنه و اون هم از اشتفاده کنه و باعث میشه اگه حتی قدری قدرت ایده پردازی داشته باشه به مرورو از بین بره و بعد اینکه همیشه یک قدم از بقیه عقب هست و کارش نمی چرخه چرا چون به خودش زحمت کار جدید رو نمیده و منتظر هست تا کسی کار جدید بکنه و حالا فکر کنید کار جدید گیرش نیاد چی میشه نتیجش میشه اینکه کارش لنگ می مونه و چون اینجاست که در گویش عربی : مستاسل میشه و ...

لینک به ارسال
  • 9 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...