رفتن به مطلب

ریپ یعنی؟

پست های پیشنهاد شده

به معنای ساده کپی برداری برابر اصل از پوسته میشه ریپ.

در معنای خیلی خیلی ساده و رک میشه دزدی ایده.

لینک به ارسال

یعنی من بیام قالب سایتی رو بدون اینکه به مدیرش بگم برای خودم بردارم و یا همون ازش دزدی کنم!

لینک به ارسال

کپی‌ برداری از نظر اخلاقی مشکل دارد ( هر چند دوستان مذهبی اگر به پیشوایان خود مراجعه کنند هم، همین نظر رو دارند )

در کل سعی کنید برای خود ایده داشته باشید ، تا مطالبتان هم با ایده رشد کنند

اگرم توانایی ساخت قالب را ندارید، سعی کنید از قالبهای رایگان یا قالبهای سفارشی (پولی) استفاده کنید

در پایان: ریپ=د-ز-د-ی

لینک به ارسال

همون طور که پارسا گفتند کپی برداری از ایده و قالب و یا هرچیز دیگری که خود فرد اجازه استفاده از اون رونداده باشه دزدی محسوب می شه و کسی که این کار رو می کنه خیلی نامره و در تمام ادیان نیز دزدی زشت ترین کار ها محسوب می شه. و به نظر من شاید الان با گفتن ریپ می خوان خودشون رو گول بزنند و کار زشت خود را توجیه کنند.

لینک به ارسال

به نظر من اصلن کار درستی نیست به دلایل زیر:

1. شخصی که هزینه می کنه و یک پوسته اختصاصی برای خودش طراحی می کنه با این کار کاملن متضرر میشه
  2. تمامی امکانات در پوسته های ریپ شده موجود نیست و فقط شکل آنها موجوده

لینک به ارسال

نظر من در مورد افرادی که از قالب ریپ شده استفاده می کنن و یا اینکه قالب ریپ می کنن این هست که همیشه یک قدم عقب هستن چرا

چون شخصی که ریپ می کنه هیچ وقت به فکر ایده پردازی نمی افته و همیشه منتظر هست تا کسی کاری جدید بکنه و اون هم از اشتفاده کنه و باعث میشه اگه حتی قدری قدرت ایده پردازی داشته باشه به مرورو از بین بره و بعد اینکه همیشه یک قدم از بقیه عقب هست و کارش نمی چرخه چرا چون به خودش زحمت کار جدید رو نمیده و منتظر هست تا کسی کار جدید بکنه و حالا فکر کنید کار جدید گیرش نیاد چی میشه نتیجش میشه اینکه کارش لنگ می مونه و چون اینجاست که در گویش عربی : مستاسل میشه و ...

لینک به ارسال
  • 9 سال بعد...
  • 1 سال بعد...

ریپ زدن کار خلاف محسوب میشه در اصل توی یک واحد اجتماعی ما چیزی داریم تحت عنوان قوانین اجتماعی وقتی اتفاقی خلاف میل جامعه باشه حتی اگر سودی برای یک دسته داشته باشه دزدی محسوب میشه 

سعی کنیم درست زندگی کنیم به خدا زندگی همین روزاست که میگذره شاد باشید !!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...