رفتن به مطلب

مشکل در یک اسلایدر خاص

hk7887

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان,خسته نباشید من یک اسلایدر شبیه صفحه تمپلت های دیجیکالا دارم اینم که عکسشو این زیر گذاشتم فقط من یک مشکلی دارم انم اینه که وقتی من کوئری زدم و عکس و قیمت  از محصولات ووکامرس گرفتم وقتی برای اولین بار صفحه لود یا ریلود میشه عکس و اطلاعات سمت چپ اسلایدرو با سمت راستی درست نمیاره ولی بعدش وقتی اسلایدر راه میفته اطلاعات و عکس سمت چپ وراست درست میشن, فقط داخل عکس زمانی است که  اسلایدر درست شده چون  زمان لود شدن صفحه بسیار کوتاه است تا میخواهم دقیقا از مشکلم عکس بگیرم اسلایدر راه میفتد و همه چی درست میشود. من به راهنمایی شما نیاز دارم ممنون از همه دوستان ووردپرس پارسی.

Ca.PNG

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...