رفتن به مطلب

دکمه ای برای نمایش محصولات موجود

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود

دوستان گرامی، میخوام دکمه ای توی صفحه فروشگاه و دسته بندی ها داشته باشم که با کلیک کردن روی دکمه، فقط کالاهای موجود و نشون بده. مثه دیجی کالا.

خودم از طریق کد زیر تونستم کاری کنم که کالاهای ناموجود بره انتهای لیست. ولی میخوام اینکار و با دکمه انجام بدم.

add_filter( 'woocommerce_get_catalog_ordering_args', 'ux_sort_by_stock', 9999 );

function ux_sort_by_stock( $args ) {
   $args['orderby'] = 'meta_value';
   $args['order'] = 'ASC';
   $args['meta_key'] = '_stock_status';
   return $args;
}

با تشکر و سپاس

لینک به ارسال
در 19 دقیقه قبل، unid_user گفته است :

سلام و درود

دوستان گرامی، میخوام دکمه ای توی صفحه فروشگاه و دسته بندی ها داشته باشم که با کلیک کردن روی دکمه، فقط کالاهای موجود و نشون بده. مثه دیجی کالا.

خودم از طریق کد زیر تونستم کاری کنم که کالاهای ناموجود بره انتهای لیست. ولی میخوام اینکار و با دکمه انجام بدم.

add_filter( 'woocommerce_get_catalog_ordering_args', 'ux_sort_by_stock', 9999 );

$args['order'] = 'ASC';
   return $args;
}

با تشکر و سپاس

این کد فقط زمانی اجرا میشه که توی سایت لاگین کرده باشم. وقتی خارج میشم دیگه کار نمیکنه.

من این کد و توی فایل functions.php وارد کردم.

کش مرورگر هم پاک کردم. بازم فرقی نکرد.

لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، unid_user گفته است :

این کد فقط زمانی اجرا میشه که توی سایت لاگین کرده باشم. وقتی خارج میشم دیگه کار نمیکنه.

من این کد و توی فایل functions.php وارد کردم.

کش مرورگر هم پاک کردم. بازم فرقی نکرد.

درست شد. مشکل از قالب بود.

الان فقط میخوام اینکار و با دکمه انجام بدم. کاری که بتونم محصولات ناموجود و بفرستم آخر لیست.

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ در 12:39، unid_user گفته است :

درست شد. مشکل از قالب بود.

الان فقط میخوام اینکار و با دکمه انجام بدم. کاری که بتونم محصولات ناموجود و بفرستم آخر لیست.

لطفا راهنمایی کنید دوستان.

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...
در در ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ در 12:00، unid_user گفته است :

سلام و درود

$args['order'] = 'ASC';
   return $args;
}

با تشکر و سپاس

لطفا راهنمایی کنید دوستان.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...