رفتن به مطلب

هاست دانلود - ادرس فایل ها در هاست دانلود

پست های پیشنهاد شده

سلام وقتتون بخیر
برای اینکه ادرس فایل هایی که روی هاست دانلود قرار دادم رو به راحتی بدست بیارم چکارکنم ؟لطفا راهنمایی بفرمایید

فایل ها زیاد هستن و با فایل زیلا آپلودشون میکنم.از داخل پنل هاست دانلود و همچنین به صورت دستی میتونم ادرس رو پیدا کنم ولی کارفرما قاعدتا نمی تونه و باید یه راه آسون بهش ارائه بدم .دوستانی که تجربه این کار رو دارید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، mohammad.sma. گفته است :

سلام وقتتون بخیر
برای اینکه ادرس فایل هایی که روی هاست دانلود قرار دادم رو به راحتی بدست بیارم چکارکنم ؟لطفا راهنمایی بفرمایید

فایل ها زیاد هستن و با فایل زیلا آپلودشون میکنم.از داخل پنل هاست دانلود و همچنین به صورت دستی میتونم ادرس رو پیدا کنم ولی کارفرما قاعدتا نمی تونه و باید یه راه آسون بهش ارائه بدم .دوستانی که تجربه این کار رو دارید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام. ما یه شیت درست میکنیم روی گوگل شیت و همه اطلاعات اونجا ثبت میشه بعد از بارگزاری. ساده ترین روش همین هست.

لینک به ارسال

جسارتا فکر کنم منظور منو درست متوجه نشدید.ببین دوست من مثلا کارفرما میخواد فیلم روی هاست دانلود آپلود کنه و بهد از اون لینک پخش فیلم رو توی سایت خودش بگذاره تا کاربرا ببینن.منظورم اینه که کارفرما براش سخته که آدرس فایلی رو که آپلود میکنه پیدا کنه

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mohammad.sma. گفته است :

جسارتا فکر کنم منظور منو درست متوجه نشدید.ببین دوست من مثلا کارفرما میخواد فیلم روی هاست دانلود آپلود کنه و بهد از اون لینک پخش فیلم رو توی سایت خودش بگذاره تا کاربرا ببینن.منظورم اینه که کارفرما براش سخته که آدرس فایلی رو که آپلود میکنه پیدا کنه

سلام

از افزونه یا اسپریت خاصی برای اپلود کاربران استفاده میکنید؟

اگه اسکریپت باشه خب بعد از اپلود لینک بهشون داده میشه

یکم بیشتر توضیح بدید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...