رفتن به مطلب

حذف برچسب های غلط در وردپرس

mahsa10

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر.

من در سایتم یکسری برچسب های غلط دارم که متوجه شدم به درد نمیخوره و میخوام که حذفشون کنم. سوال من این جاست که آیا با حذف کردن این برچسب ها آسیبی به سئو سایتم میرسه؟ و این که باعث ایجاد صفحات 404 میشه؟

اگه میشه راهنماییم کنید که باید چیکار کنم. ممنون.

لینک به ارسال

سلام

بله با حذف این برچسب ها، لینک هاشون هم طبیعتا 404 خواهند شد

درکل به نظر بنده حذف برچسب های غلط بهتر از نگهداری این برچسب ها هست، اگر تعدادشون خیلی نیست اول از طریق سرچ کنسول گوگل درخواست حذف این آدرس ها رو به گوگل بدید و بعد دستی حذف کنید

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، Mr-Tarah گفته است :

سلام

بله با حذف این برچسب ها، لینک هاشون هم طبیعتا 404 خواهند شد

درکل به نظر بنده حذف برچسب های غلط بهتر از نگهداری این برچسب ها هست، اگر تعدادشون خیلی نیست اول از طریق سرچ کنسول گوگل درخواست حذف این آدرس ها رو به گوگل بدید و بعد دستی حذف کنید

ممنون از راهنماییتون.

برچسب هایی که دارم خیلی زیادن و حتی بعضیاشونو به اشتباه پاک کردم. راه دیگه ای به غیر از این موردی که گفتین وجود نداره؟؟

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، mahsa10 گفته است :

سلام وقت بخیر.

من در سایتم یکسری برچسب های غلط دارم که متوجه شدم به درد نمیخوره و میخوام که حذفشون کنم. سوال من این جاست که آیا با حذف کردن این برچسب ها آسیبی به سئو سایتم میرسه؟ و این که باعث ایجاد صفحات 404 میشه؟

اگه میشه راهنماییم کنید که باید چیکار کنم. ممنون.

سلام. قطعا این مورد چیزی نیست که بشه داخل تاپیک در موردش تصمیم گرفت. نیاز به آنالیز و بررسی داره و اگه درست تصمیم گیری نکنید، سئو ضربه میبینه ولی اگه درست کار بشه خیلی هم بهتر هست برای وبسایت.

باید ورودیها، صفحاتی که به برچسب مرتبط هستن، نوع برچسب در خصوص کنیبالیزیشن و... همگی بررسی بشن.

در نهایت چند نوع رفتار باید انجام بشه:

1- حذف برچسب (410) برای برچسبهایی که نه ورودی درستی دارن نه صفحه متناظر درستی.

2- حذف و ریدایرکت (301) برای برچسبهایی که ورودی کمی دارن و صفحه متناظری دارن.

3- کنونیکال برای برچسبهایی که ورودی و رتبه خوبی دارن ولی باعث کنیبالیزیشن میشن.

باید با یه کارشناس سئو ارتباط بگیرید تا کمکتون کنه.

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، yazdaniwp گفته است :

سلام. قطعا این مورد چیزی نیست که بشه داخل تاپیک در موردش تصمیم گرفت. نیاز به آنالیز و بررسی داره و اگه درست تصمیم گیری نکنید، سئو ضربه میبینه ولی اگه درست کار بشه خیلی هم بهتر هست برای وبسایت.

باید ورودیها، صفحاتی که به برچسب مرتبط هستن، نوع برچسب در خصوص کنیبالیزیشن و... همگی بررسی بشن.

در نهایت چند نوع رفتار باید انجام بشه:

1- حذف برچسب (410) برای برچسبهایی که نه ورودی درستی دارن نه صفحه متناظر درستی.

2- حذف و ریدایرکت (301) برای برچسبهایی که ورودی کمی دارن و صفحه متناظری دارن.

3- کنونیکال برای برچسبهایی که ورودی و رتبه خوبی دارن ولی باعث کنیبالیزیشن میشن.

باید با یه کارشناس سئو ارتباط بگیرید تا کمکتون کنه.

سلام. این برچسب هایی هستند که هیچ ورودی ندارند و مثلا یک کلمه ای که جز دسته بندی هست به عنوان برچسب هم عنوان شده که این کار غلطیه. من یکسری از برچسب های غلط رو حذف کردم و یکسری رو هنوز دارم. می خوام بدونم که اگه این برچسب ها حذف بشن(410) به عنوان صفحه ای که ارور not found میده از طرف گوگل ایندکس میشه یا نه؟ و اگه ایندکس میشه باید چیکارشون کنم؟

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، mahsa10 گفته است :

سلام. این برچسب هایی هستند که هیچ ورودی ندارند و مثلا یک کلمه ای که جز دسته بندی هست به عنوان برچسب هم عنوان شده که این کار غلطیه. من یکسری از برچسب های غلط رو حذف کردم و یکسری رو هنوز دارم. می خوام بدونم که اگه این برچسب ها حذف بشن(410) به عنوان صفحه ای که ارور not found میده از طرف گوگل ایندکس میشه یا نه؟ و اگه ایندکس میشه باید چیکارشون کنم؟

ببینید، صفحات 410 میرن داخل exclude. حتی اگه ایندکس شده باشن هم از روند بررسی خارج میشن مگه اینکه دوباره request indexing زده بشه. برای همینه که حذف یه صفحه نیاز به آنالیز داره. شما اگه آنالیز درستی نداشته باشید، بشدت افت رتبه خواهید داشت.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...