رفتن به مطلب

با عرض پوزش، شما اجازهٔ دسترسی به این برگه را ندارید.

firoz

پست های پیشنهاد شده

با سلام وخسته نباشید 

توسایت بودم   محصول میزاشتم نوشت شما به این قسمت دسترسی ندارید هر کاری کردم به سایت دسترس ندارم رفتم سی پنل افزونه ها را غیر فعال کردم قالب را از سی پنل جا به جا کردم و htaccess را تغییر دادم حتی از دیتا بیس یه بکاپ گرفتم در سایت دیگری امتحان کردم  باز همون مشگل را نشان داد ورژن phpرا عوض کردم کلا صفحه میاره ولی به مدیریت دسترسی ندارم مثل کاربر عادی هستم به هیچ چی دسترسی ندارم

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، firoz گفته است :

با سلام وخسته نباشید 

توسایت بودم   محصول میزاشتم نوشت شما به این قسمت دسترسی ندارید هر کاری کردم به سایت دسترس ندارم رفتم سی پنل افزونه ها را غیر فعال کردم قالب را از سی پنل جا به جا کردم و htaccess را تغییر دادم حتی از دیتا بیس یه بکاپ گرفتم در سایت دیگری امتحان کردم  باز همون مشگل را نشان داد ورژن phpرا عوض کردم کلا صفحه میاره ولی به مدیریت دسترسی ندارم مثل کاربر عادی هستم به هیچ چی دسترسی ندارم

سلام و عرض ادب

فایل wp-login رو پاک کنید و دوباره از نسخه خام ( بدون تغییرات) وردپرس ، همین فایل رو آپلود نمایید. ببینید درست میشه

لینک به ارسال
در 55 دقیقه قبل، firoz گفته است :

با سلام وخسته نباشید 

سلام. هیچکدوم از مواردی که نوشتید، ارتباطی با سطح دسترسی ندارن. وارد هاست بشید، phpmyadmin رو باز کنید. وارد جدول wp_users بشید. بعد از بالای صفحه، search رو بزنید و برای user_email آدرس ایمیلتون رو وارد کنید.

بعد که نتیجه ها رو نشون داد، ببینید ID تون چی هست.

بعد جدول wp_usermeta رو باز کنید. باز هم search رو از بالای صفحه بزنید و در کادر مقابل user_id همون آیدی که در مراحل قبل بدست آوردید رو بزنید و در کادر meta_key عبارت wp_capabilities رو تایپ کنید و جستجو کنید.

در نتایجی که میاد روی فیلدی در ستون meta_value هست، دوبار کلیک کنید و این عبارت رو عینا وارد کنید:

a:1:{s:13:"administrator";s:1:"1";}

و یه جای دیگه از صفحه کلیک کنید بعدش.

حالا دوباره چک کنید که میتونید وارد بشید یا خیر.

مسئله اینه که اگه خودتون یا کسی دسترسی تون رو تغییر نداده، احتمالا افزونه یا پوسته نال شده دارید که این کار رو کرده. باید قبل از اینکه کلا سایتتون از دست بره، هر چی محصول نال شده از مارکتهای ایرانی خریدید یا سایتهای عرضه رایگان محصولات نال شده دانلود کردید رو حذف کنید و با یه متخصص ارتباط بگیرید تا امنیت سایتتون رو بررسی کنه.

نکته:

اگه پیشوند جداول دیتابیس رو تغییر دادید در زمان نصب و مثلا بجای wp_ عبارت prefix_ رو گذاشتید، اسامی بالا به شکل زیر تغییر میکنن:

نقل قول

prefix_users

prefix_usermeta

prefix_capabilities

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...