رفتن به مطلب

تنظیم حامل و هزینه ارسال برای شهرهای یک استان

boozary

پست های پیشنهاد شده

سلام؛
من می‌خوام یک حامل ارسال با پیک [هزینه ثابت] و همچنین یک [ارسال رایگان] برای شهر تهران قرار بدم اما متاسفانه الان ووکامرس امکانش رو نداره. الان وقتی استان تهران و مثلا شهر بومهن انتخاب می‌شه حاملش با خود شهر تهران یکی هست درصورتی که نباید اینطور باشه.

من افزونه ووکامرس فارسی رو هم نصب کردم اما همچنان این امکان در بخش حامل‌ها وجود نداره که حامل رو برای یک شهر خاص انتخاب کنیم.

ممنون میشم راهنماییم کنید و بفرمایید که چطور می‌تونم این کارو انجام بدم یا اگر افزونه خاصی باید تهیه کنم بفرمایید نا تهیه بشه.

متشکرم.

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، boozary گفته است :

سلام؛
من می‌خوام یک حامل ارسال با پیک [هزینه ثابت] و همچنین یک [ارسال رایگان] برای شهر تهران قرار بدم اما متاسفانه الان ووکامرس امکانش رو نداره. الان وقتی استان تهران و مثلا شهر بومهن انتخاب می‌شه حاملش با خود شهر تهران یکی هست درصورتی که نباید اینطور باشه.

من افزونه ووکامرس فارسی رو هم نصب کردم اما همچنان این امکان در بخش حامل‌ها وجود نداره که حامل رو برای یک شهر خاص انتخاب کنیم.

ممنون میشم راهنماییم کنید و بفرمایید که چطور می‌تونم این کارو انجام بدم یا اگر افزونه خاصی باید تهیه کنم بفرمایید نا تهیه بشه.

متشکرم.

سلام

دوست عزیز ووکامرس حمل و نقل رو بر اساس استان انتخاب میکنه. شما برای شهری که میخواهید در یک استان با شهرهای دیگر متفاوت باشد باید در نام منطقه رو نام همان شهر قرار دهید.

مثلا: برای استان تهران» نام منطقه بومهن قرار دهید و روش حمل و نقل را انتخاب نمایید.

لینک به ارسال
در 36 دقیقه قبل، saeedjodat گفته است :

سلام

دوست عزیز ووکامرس حمل و نقل رو بر اساس استان انتخاب میکنه. شما برای شهری که میخواهید در یک استان با شهرهای دیگر متفاوت باشد باید در نام منطقه رو نام همان شهر قرار دهید.

مثلا: برای استان تهران» نام منطقه بومهن قرار دهید و روش حمل و نقل را انتخاب نمایید.

سلام
ممنون از پاسخ شما. من به کمک افزونه حمل و نقل ووکامرس این مشکل رو حل کردم، این راهنما: https://www.aparat.com/v/cviQS?playlist=359140

روشی که شما گفتید رو هم الان تست کردم اینطوری که می‌خواستم نشد. به هر حال ممنونم.

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، boozary گفته است :

سلام
ممنون از پاسخ شما. من به کمک افزونه حمل و نقل ووکامرس این مشکل رو حل کردم، این راهنما: https://www.aparat.com/v/cviQS?playlist=359140

روشی که شما گفتید رو هم الان تست کردم اینطوری که می‌خواستم نشد. به هر حال ممنونم.

موفق باشید

لینک به ارسال
  • 10 ماه بعد...

سلام وقت بخیر 

من با افزونه حمل و نقل وقتی میرم تو شهر تهران و برای استان و شهر تهران گزینه پیک موتوری رو فعال میکنم و برای بقیه پست پیشتاز، موقع تسویه حساب اعمال نمیشه. باید چی کار کنم که برای تهران پیک باشه و برای شهر های دیگه تهران پست باشه؟

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...