رفتن به مطلب

مشکل عدم کپی متن

پست های پیشنهاد شده

سلام من قبلا دنبال این بودم که راست کلیک و کپی متن را ببندم

افزونه های زیادی ریختم بعد مدتی حالا پشیمان شدم و حذفشان کردم ولی هنوز قابلیت راست کلیک و کپی بسته هست البته مدیر سایت مشکلی ندارد و فقط بازدیدکنندگان نمیتوانند دسترسی داشته باشن

اگه میشه راهنمایی کنید

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، minegame2 گفته است :

سلام من قبلا دنبال این بودم که راست کلیک و کپی متن را ببندم

افزونه های زیادی ریختم بعد مدتی حالا پشیمان شدم و حذفشان کردم ولی هنوز قابلیت راست کلیک و کپی بسته هست البته مدیر سایت مشکلی ندارد و فقط بازدیدکنندگان نمیتوانند دسترسی داشته باشن

اگه میشه راهنمایی کنید

سلام. اگه افزونه کش دارید، کش رو خالی کنید. تنها دلیلی که میتونه داشته باشه کش مرورگر کاربر هست. باید یه تغییری روی فایلها رخ بده تا مرورگر کاربر متوجه تغییرات بشه. پاک کردن کش این کار رو میکنه.

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، yazdaniwp گفته است :

سلام. اگه افزونه کش دارید، کش رو خالی کنید. تنها دلیلی که میتونه داشته باشه کش مرورگر کاربر هست. باید یه تغییری روی فایلها رخ بده تا مرورگر کاربر متوجه تغییرات بشه. پاک کردن کش این کار رو میکنه.

متاسفانه تاثیری نداشت و فرقی نکرد

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، minegame2 گفته است :

اگر کاملا مطمئن هستید که هیچ افزونه ای برای قفل کلیک راست در وردپرس ندارید. وارد پنل هاست شوید و در ریشه وردپرس فولدر کش رو کامل حذف کنید سپس دیتابیس را Repair کنید.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، minegame2 گفته است :

ببنیید، وقتی میگید ادمین مشکلی نداره و کاربرها مشکل دارن، قطعا مشکل از کش هست. با یه مرورگر دیگه تست کنید یا private mode مرورگر رو تست کنید و میبنید که درست هست سایتتون. پس باید یا ورژن قالب رو تغییر بدید یا یه کوئری استرینگ به آخر فایلهای css, js اضافه کنید. اگه از لایت اسپید استفاده میکنید باید همه پوشه های مربوط به کش رو کاملا پاک کنید، داخل افزونه هم پاکسازی همه رو بزنید تا حل بشه.

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، yazdaniwp گفته است :

ببنیید، وقتی میگید ادمین مشکلی نداره و کاربرها مشکل دارن، قطعا مشکل از کش هست. با یه مرورگر دیگه تست کنید یا private mode مرورگر رو تست کنید و میبنید که درست هست سایتتون. پس باید یا ورژن قالب رو تغییر بدید یا یه کوئری استرینگ به آخر فایلهای css, js اضافه کنید. اگه از لایت اسپید استفاده میکنید باید همه پوشه های مربوط به کش رو کاملا پاک کنید، داخل افزونه هم پاکسازی همه رو بزنید تا حل بشه.

minegame2.b6b.ir
این سایت هستش با حالت پرایوت هم امتحان کردم فایده نداشت

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، saeedjodat گفته است :

اگر کاملا مطمئن هستید که هیچ افزونه ای برای قفل کلیک راست در وردپرس ندارید. وارد پنل هاست شوید و در ریشه وردپرس فولدر کش رو کامل حذف کنید سپس دیتابیس را Repair کنید.

حذف کردم ولی باز هم فایده ای نداشت

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، minegame2 گفته است :

حذف کردم ولی باز هم فایده ای نداشت

سلام،

برای غیر فعال کردن کلیک راست یکی از راه هاش استفاده از افزونه هست و راه های دیگه ای داره شاید شما از اون راه ها استفاده کردین

به عنوان مثال:

https://mechanicwp.ir/disable-right-click-in-wordpress/

فایل فانکشن و اپ تی اکسس و فایل های دیگه ای که فکر می کنید از اونها باشه رو با فایل اصلی قالبتون جایگزین کنید ((البته قبلش حتماً فول بکاپ بگیرید))

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، minegame2 گفته است :

این سایت هستش با حالت پرایوت هم امتحان کردم فایده نداشت

سایتتون اصلا برای من باز نمیشه!

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، yazdaniwp گفته است :

سایتتون اصلا برای من باز نمیشه!

ولی برای من و خیلیای دیگه بدون مشکل هست

یک بار رفرش کنید باید درست بشه

البته یکم لود شدنش طول میکشه

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، mir.seyyed گفته است :

سلام،

برای غیر فعال کردن کلیک راست یکی از راه هاش استفاده از افزونه هست و راه های دیگه ای داره شاید شما از اون راه ها استفاده کردین

https://mechanicwp.ir/disable-right-click-in-wordpress/

فایل فانکشن و اپ تی اکسس و فایل های دیگه ای که فکر می کنید از اونها باشه رو با فایل اصلی قالبتون جایگزین کنید ((البته قبلش حتماً فول بکاپ بگیرید))

من فقط از افزونه استفاده کردم و فایل فانکشن و هدر را هم عوض کردم ولی باز هم تغییری نداشت

لینک به ارسال

مشکل پیدا شد

الان با دونه دونه غیر فعال کردن افزونه ها راه حل را پیدا کردم

مشکلم از افزونه All In One WP Security بود

وقتی بقیه افزونه ها را فعال میکردم روی این افزونه هم تاثیر داشته و یه تیک داخل این افزونه فعال شده بود

که با برداشتنش حل شد

ممنون از کمک همگی

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، minegame2 گفته است :

مشکل پیدا شد

الان با دونه دونه غیر فعال کردن افزونه ها راه حل را پیدا کردم

مشکلم از افزونه All In One WP Security بود

وقتی بقیه افزونه ها را فعال میکردم روی این افزونه هم تاثیر داشته و یه تیک داخل این افزونه فعال شده بود

که با برداشتنش حل شد

ممنون از کمک همگی

اره یه گزینه توی این تنظیمات افزونه داره که نوشته بستن کلیک راست و کپی متن

اونو فعال کردی بودی دیگه :))

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ در 14:20، kasra.geladiator گفته است :

اره یه گزینه توی این تنظیمات افزونه داره که نوشته بستن کلیک راست و کپی متن

اونو فعال کردی بودی دیگه :))

راستش من از این گزینه خبر نداشتم
یا خود به خود بعد از نصب فعال شده بود یا افزونه های دیگه این کارو انجام داده بودن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...