رفتن به مطلب

ارسال نشدن لینک دانلود برای مشتری پس از خریدمحصول دانلودی در افزونه ووکامرس

پست های پیشنهاد شده

سلام .مشکلی که بنده دارم اینه که در افزونه ووکامرس پس از خرید محصول دانلودی توسط مشتری ،لینک دانلود در همان صفحه خرید برای مشتری نشون داده میشه ومیتونه دانلود کنه ولی من میخوام یه لینک دیگه برای دانلود  به ایمیل مشتری ارسال بشه . 

آیا این امکان در ووکامرس وجود داره؟ اینم بگم سایت قابلیت ارسال ایمیل داره  وقتی کاربر خریدی رو انجام میده  فرم خرید برای من وبرای مشتری ارسال میشه ولی لینک دانلودی توش نیست .آیا باید تنظیماتی انجام بدم؟ یا اساسا همچین امکانی در این افزونه وجود نداره ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید 

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، mahdi5000 گفته است :

سلام .مشکلی که بنده دارم اینه که در افزونه ووکامرس پس از خرید محصول دانلودی توسط مشتری ،لینک دانلود در همان صفحه خرید برای مشتری نشون داده میشه ومیتونه دانلود کنه ولی من میخوام یه لینک دیگه برای دانلود  به ایمیل مشتری ارسال بشه . 

آیا این امکان در ووکامرس وجود داره؟ اینم بگم سایت قابلیت ارسال ایمیل داره  وقتی کاربر خریدی رو انجام میده  فرم خرید برای من وبرای مشتری ارسال میشه ولی لینک دانلودی توش نیست .آیا باید تنظیماتی انجام بدم؟ یا اساسا همچین امکانی در این افزونه وجود نداره ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید 

سلام. به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید. از داخل هاست، phpmyadmin رو باز کنید. چک کنید که جدول زیر داخل دیتابیس هست یا خیر:

wp_woocommerce_downloadable_product_permissions

دقت کنید که اون wp_ رو با پیشوندی که برای جداول انتخاب کردید باید جایگزین کنید داخل اسم جدول.

اگه جدول وجود داره، اسمش رو چک کنید، نباید اسم جدول از 64 کاراکتر بیشتر باشه.

اگه جدول وجود داره و اسمش بیشتر از 64 کاراکتر هست باید پیشوند جداول وردپرس رو تغییر بدید و پیشوند کوتاهتری رو انتخاب کنید. برای تغییر پیشوند جداول، اول از همه حتما یه بکاپ تهیه کنید و بعد با استفاده از این افزونه، پیشوند رو تغییر بدید.

لینک به ارسال

سلام  جناب  yazdani جدولی که فرمودین موجوده . چون بنده مبتدی به حساب میام  دقیق متوجه نشدم  . الان اون wp رو با nayabir جایگزین کنم؟  (تغییر نام بدم) فقط همینی که در تصویر هست این کارو بکنم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

image.thumb.png.721b21de9d76e6b723865f2a92213cf9.png

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...