رفتن به مطلب

سرعت و امنیت هاست دی ال

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان :‌‌)

من قراره سایتم رو از ایران سرور بیارم رو هاست دی‌ال (hostdl)

میخوام بدونم اینجا کسی تجربه استفاده از این هاستینگ رو داره؟ 

پشتیبانی خوبی دارن؟ سرعت هاست هاشون چطورن؟

ممنون میشم تجربتون رو به اشتراک بزارید :‌))‌

سپاس از شما

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، saeeedhassani گفته است :

ینی کسی تاحالا تجربه خرید از هاست دی ال رو نداشته !؟ :(

سلام،

من تجربه ندارم ولی زیاد مخصوصاً در مورد پشتیبانیشون شنیدم که هم زود جواب میدن و هم از نظر فنّی قوی اند.

برای سرعت هم سافت98 رو ببینید، فایل هاشون روی هاست dl هست.

جناب @HAMRAH شاید بتونن در این زمینه کمکتون کنن.

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، saeeedhassani گفته است :

ینی کسی تاحالا تجربه خرید از هاست دی ال رو نداشته !؟ :(

سلام

من از ایران سرور خرید نکردم ولی واقعا قیمت های بالایی داره ، بنظرم نون برندش رو میخوره

اما هاست دی ال استفاده کردم عالیه ، البته اون موقع هاست کانادا بود سال 95 که ماهانه 70 بود ، همه چیز عالی

ساعت 3 شب بود روز دوم عید به مشکل خوردم که از سمت من بود ، تیکت زدم جواب دادن

سرورهای دانلود فوق العاده داره که از سال 94 برای سه تا سایت دوستم خرید کردیم و تا الان مشکلی نداره

اما اگه هاست رو جایی دیگه میخرید باید حواستون باشه به لینک های دانلود ؛ گاها ایران برخی آی پی هاش به مشکل میخوره ، مثلا هاست آلمان میخرید بعد سرور دانلود ایران ، این دوتا گاه نمیخونن نمیدونم چرا

یه مسئله دیگه تو هاست کانادا داشتم سال 95 این بود ، ایندکس ها تو سرچ کنسول صفر بود اما فروش فوق العاده ای داشتم و به هرکسی هم نشون دادیم مونده بود چی بگه

در کل عالیه

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، HAMRAH گفته است :

سلام

من از ایران سرور خرید نکردم ولی واقعا قیمت های بالایی داره ، بنظرم نون برندش رو میخوره

اما هاست دی ال استفاده کردم عالیه ، البته اون موقع هاست کانادا بود سال 95 که ماهانه 70 بود ، همه چیز عالی

ساعت 3 شب بود روز دوم عید به مشکل خوردم که از سمت من بود ، تیکت زدم جواب دادن

سرورهای دانلود فوق العاده داره که از سال 94 برای سه تا سایت دوستم خرید کردیم و تا الان مشکلی نداره

اما اگه هاست رو جایی دیگه میخرید باید حواستون باشه به لینک های دانلود ؛ گاها ایران برخی آی پی هاش به مشکل میخوره ، مثلا هاست آلمان میخرید بعد سرور دانلود ایران ، این دوتا گاه نمیخونن نمیدونم چرا

یه مسئله دیگه تو هاست کانادا داشتم سال 95 این بود ، ایندکس ها تو سرچ کنسول صفر بود اما فروش فوق العاده ای داشتم و به هرکسی هم نشون دادیم مونده بود چی بگه

در کل عالیه

اها ممنون بابت راهنمایی :‌)

هاست ایران که ندارن فعلا

اگه هاست موقعیت المان بخرم چقدر رو سرعت بازدیدکنندگان ایرانی تاثیر داره؟

از کلودفلیر هم استفاده میکنم ، بهتر نیست از cdn های ایرانی استفاده کنم؟

لینک به ارسال
در 36 دقیقه قبل، saeeedhassani گفته است :

اها ممنون بابت راهنمایی :‌)

هاست ایران که ندارن فعلا

اگه هاست موقعیت المان بخرم چقدر رو سرعت بازدیدکنندگان ایرانی تاثیر داره؟

ایران سرور بدترین مدل پشتیبانی رو داره و بنظرم تصمیم درستی هست که مهاجرت کنید.

هاست دی ال به همین سادگی مشتری جدید نمیگیره، باید درخواست بدید بعد بررسی کنن اگه شرایط لازم رو داشتید، بهتون خدمات میدن.

سرورهای اختصاصی رو با لایسنسهای اصلی میدن که حدود 45 دلار هست و خود سرور حدود 800 به بالا ماهیانه. هاست اشتراکی رو نمیدونم چطوری میدن.

کلادفلیر رو فعال کنید، بهیچ عنوان سمت سرویسهای ایرانی نیاید. کلادفلیر فقط CDN نیست، کلی امکانات داره مثل DNS Manager که آیپی رو میتونید پشتش مخفی کنید، کَش داره، WAF داره و کلی امکانات دیگه. برای کاربر ایرانی زیاد تفاوتی ایجاد نمیکنه ولی برای گوگل و... که از خارج کشور سایت رو میبینن خیلی بهتره و روی سئو هم تاثیر مثبت میذاره.

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، yazdaniwp گفته است :

ایران سرور بدترین مدل پشتیبانی رو داره و بنظرم تصمیم درستی هست که مهاجرت کنید.

هاست دی ال به همین سادگی مشتری جدید نمیگیره، باید درخواست بدید بعد بررسی کنن اگه شرایط لازم رو داشتید، بهتون خدمات میدن.

سرورهای اختصاصی رو با لایسنسهای اصلی میدن که حدود 45 دلار هست و خود سرور حدود 800 به بالا ماهیانه. هاست اشتراکی رو نمیدونم چطوری میدن.

کلادفلیر رو فعال کنید، بهیچ عنوان سمت سرویسهای ایرانی نیاید. کلادفلیر فقط CDN نیست، کلی امکانات داره مثل DNS Manager که آیپی رو میتونید پشتش مخفی کنید، کَش داره، WAF داره و کلی امکانات دیگه. برای کاربر ایرانی زیاد تفاوتی ایجاد نمیکنه ولی برای گوگل و... که از خارج کشور سایت رو میبینن خیلی بهتره و روی سئو هم تاثیر مثبت میذاره.

اره واقعا پشتیبانی ایران سرور خیلی بده

در هاست دی ال درخواستم رو تایید کردن واطلاعات سایت رو رایگان انتقال دادن

سرعت محشره ! نصف ایران سرور پول دادما ولی از هاست ایران سرور چندبرار سریع تره این !

پشتیبانیش هم که تو 2 دقیقه جواب تیکت میدن :))

فقط مثل چند سال پیش اعلام ورشکستگی نکنه خوبه :blink::D

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، yazdaniwp گفته است :

سلام،

درسته که CDN های ایرانی به کلودفلیر نمیرسند از نظر تنوع ویژگی ها و امکانات و سرعت امّا CDN های ایرانی هم امکاناتی که گفتین رو دارن مثل WAF یا DNS Manager.

ویرایش شده توسط mir.seyyed
لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، saeeedhassani گفته است :

یک  CDN ایرانی قبلاً پیدا کردم خیلی جالب بود برای کاربران خارج ایران از کلودفلیر استفاده می کرد و کاربران ایرانی رو از CDN اختصاصی خودش جوابگو بود

آدرسش:

https://derak.cloud/

فقط سرعت پنل کاربریش خیلی رو اعصابه

ویرایش شده توسط mir.seyyed
لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، mir.seyyed گفته است :

سلام،

درسته که CDN های ایرانی به کلودفلیر نمیرسند از نظر تنوع ویژگی ها و امکانات و سرعت امّا CDN های ایرانی هم امکاناتی که گفتین رو دارن مثل WAF یا DNS Manager.

سلام. بله دارن ولی این کجا و آن کجا، کلادفلیر نسخه پرو، قابلیتهایی مثل حفاظت از وردپرس، آرگو، لود بالانس و... رو دارن. دیتابیسی که کلادفلیر داره در مورد حملاتی که در دنیا داره رخ میده با هیچ اطلاعاتی از داخل کشور قابل مقایسه نیست. کلادفلیر بر اساس حملاتی که در لحظه داره اتفاق میفته، همه سایتها رو حمایت میکنه.

نمونه اش رو قبل از بلک فرایدی داشتیم، ما روی کلادفلیر مثل شاتل بودیم، رقبا با آروان سایتشون حتی لود هم نمیشد :)

در ۱ ساعت قبل، mir.seyyed گفته است :

فقط سرعت پنل کاربریش خیلی رو اعصابه

وقتی ترافیک سایت خودشون رو نمیتونن مدیریت کنن، چطور انتظار دارید که بعنوان یه reverse proxy درست عمل کنن؟ :)

در 4 ساعت قبل، saeeedhassani گفته است :

فقط مثل چند سال پیش اعلام ورشکستگی نکنه خوبه :blink::D

البته این یه سری شیطنت پشتش بود. اون زمان هنوز شبکه های اجتماعی روی گوشی ها فراگیر نبود. فیسبوک و توئیتر رو هم فیلتر کرده بودن. یه سایتی به اسم فیس نما اومد و با یه اسکریپت نال شده و کلی رانت، این خلأ رو پر کرد تا حدودی، بعد مسنجرها اومدن و وقتی دید داره متضرر میشه، اومد نام کاربری و رمز همه کاربرا رو پابلیک کرد و گفت ما هک شدیم. در صورتیکه رمزها داخل اسکریپتی که فیسنما استفاده میکرد (sharetronix) رمزنگاری میشدن و قابل بازیابی نبود، رمز مدیران اصلی هم 1 تا 6 و... بود.

از دید ما مشخص بود که این کار رو کردن تا جلب توجه بیشتری کنن ولی از دید عموم جامعه، واقعا هک شده بودن. علت هک؟ فیسنما گفت بخاطر هاستینگ بوده. هاستینگ کی بود؟ هاست دی ال. این شد که کلا هاست دی ال ترکید :)

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ در 16:13، saeeedhassani گفته است :

سلام به همه دوستان :‌‌)

من قراره سایتم رو از ایران سرور بیارم رو هاست دی‌ال (hostdl)

میخوام بدونم اینجا کسی تجربه استفاده از این هاستینگ رو داره؟ 

پشتیبانی خوبی دارن؟ سرعت هاست هاشون چطورن؟

ممنون میشم تجربتون رو به اشتراک بزارید :‌))‌

سپاس از شما

سلام 

هاست دی ال بنظرم شرکت خوبیه برای میزبانی.

من خودم شخصا چند سالی هست که باهاشون کار میکنم و از پشتیبانی و کیفیت سرویس ها راضی هستم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...