رفتن به مطلب

ویرایش متن های قالب سفیرا

پست های پیشنهاد شده

درود
بنده در سایت زیر میخوام متن های استفاده شده در سایت رو ویرایش کنم . واسه ساختار و چیدمان از ویژوال کامپوزر استفاده شده اما متن ها رو نمیدونم چجور و کجاست که ویرایش کنم

http://damascene.ir/

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، shortcut گفته است :

درود
بنده در سایت زیر میخوام متن های استفاده شده در سایت رو ویرایش کنم . واسه ساختار و چیدمان از ویژوال کامپوزر استفاده شده اما متن ها رو نمیدونم چجور و کجاست که ویرایش کنم

http://damascene.ir/

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام،

با ویژوال طراحی شده؟

کدوم متن ها رو میخواید ویرایش کنید؟

(از همون قسمتی که می خواید ویرایش کنید با ویرایشگر ویژوال یک اسکرین شات بگیرید))

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، mir.seyyed گفته است :

سلام،

با ویژوال طراحی شده؟

کدوم متن ها رو میخواید ویرایش کنید؟

(از همون قسمتی که می خواید ویرایش کنید با ویرایشگر ویژوال یک اسکرین شات بگیرید))

اره با ویژوال طراحی شده
ببینید یه برگه که با ویژوال طراحی شده اما در قسمت ویرایش برگه که میرم اصلا قسمت فوتر وجود نداره اما در بخش کاربری فوتر هست!
بقیه قسمت های همین برگه هم توی ویژوال طراحی شده و میشه ویرایش کرد اما فقط بلاکش میشه ویرایش کرد که به چه نحوی نمایش بده اما متون درون بلاک ها نیست که ویرایش کنم و نمی دونم متن ها از کجا واسه این بلاک ها تامین میشه!

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، shortcut گفته است :

اره با ویژوال طراحی شده
ببینید یه برگه که با ویژوال طراحی شده اما در قسمت ویرایش برگه که میرم اصلا قسمت فوتر وجود نداره اما در بخش کاربری فوتر هست!
بقیه قسمت های همین برگه هم توی ویژوال طراحی شده و میشه ویرایش کرد اما فقط بلاکش میشه ویرایش کرد که به چه نحوی نمایش بده اما متون درون بلاک ها نیست که ویرایش کنم و نمی دونم متن ها از کجا واسه این بلاک ها تامین میشه!

خُب فوتر که طبیغتاً توی برگه نیست باید ببینید با چی درست شده(افزونه یا خود قالب)

معمولاً متن ها داخل بلاک ها قرار می گیرن

یک اسکرین شات از همون قسمت بگیرید

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، mir.seyyed گفته است :

خُب فوتر که طبیغتاً توی برگه نیست باید ببینید با چی درست شده(افزونه یا خود قالب)

معمولاً متن ها داخل بلاک ها قرار می گیرن

یک اسکرین شات از همون قسمت بگیرید

Untitled.png

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، shortcut گفته است :

Untitled.png

من قبلاً با ویژوال کار کردم، اینطوری بود:

موس رو روی کادر مستطیل که ببرید، یک نوار سبزی پیدا میشه و عکس مداد هست که اگر روش کلیک کنید، ویرایش میشه

ویرایش شده توسط mir.seyyed
لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، mir.seyyed گفته است :

من قبلاً با ویژوال کار کردم، اینطوری بود:

موس رو روی کادر مستطیل که ببرید، یک نوار سبزی پیدا میشه و عکس مداد هست که اگر روش کلیک کنید، ویرایش میشه

الان همین قسمتی که مشخص کردم انگاری از یه افزونه یا همچین چیزی محتواش رو تامین میکنه 
TOP RATED PRODUCTS

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، shortcut گفته است :

الان همین قسمتی که مشخص کردم انگاری از یه افزونه یا همچین چیزی محتواش رو تامین میکنه 
TOP RATED P

متوجّه منظورتون نشدم!

احیاناً از نسخه نال شده که استفاده نمی کنید؟

لینک به ارسال

از تنظیمات قالب رنگ بندی هم که عوض میکنم در بخش کاربری اعمال نمیشه ! توی برگه ای که با ویژوال کامپوزر طراحی شده هم جایی ندیدم که رنگ قالب رو عوض کنم 
لطف می کنید راهنمایی کنید که چجوری بتونم این تغییر رو اعمال کنم

لینک به ارسال
در 56 دقیقه قبل، shortcut گفته است :

از تنظیمات قالب رنگ بندی هم که عوض میکنم در بخش کاربری اعمال نمیشه ! توی برگه ای که با ویژوال کامپوزر طراحی شده هم جایی ندیدم که رنگ قالب رو عوض کنم 
لطف می کنید راهنمایی کنید که چجوری بتونم این تغییر رو اعمال کنم

معمولاً از این قسمت باید تنظیمات رنگش عوض بشه:

image.thumb.png.1180c43aacd7fe77e5930b7fbbce35ad.png

کِش سایت و مرورگرتون و اگر از cdn استفاده می کنید کِش اون رو هم پاک کنید.

اگر نشد و به کُد نویسی آشنایی ندارین، افزونه مداد زرد رو تهیّه کنید اینکار رو براتون انجام میده.(البته نسخه اورجینالش باشه بهتره ولی اگر به هر دلیلی خواستید نال شده استفاده کنید پولتون رو الکی ندید به سایت های ایرانی و رایگان دانلودش کنید)

• پسندیدن 2
لینک به ارسال

ممنونم از راهنماییتون
با افزونه مداد زرد هر بخش از سایت رو جدا باید ویرایش کرد ؟ یا میشهبا انتخاب  یک رنگ کل صفحه اصلی سایت رو رنگ خاصی بهش اختصاص داد

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، shortcut گفته است :

ممنونم از راهنماییتون
با افزونه مداد زرد هر بخش از سایت رو جدا باید ویرایش کرد ؟ یا میشهبا انتخاب  یک رنگ کل صفحه اصلی سایت رو رنگ خاصی بهش اختصاص داد

دوستان عزیز، معرفی و صحبت در خصوص محصولات تجاری در انجمن ممنوعه.

• پسندیدن 3
لینک به ارسال
  • yazdaniwp این مورد را قفل کرد موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...