رفتن به مطلب

ایجاد تگ h1 بصورت دستی

peyman.ict

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر. سایت من تو چکاپ سئو ایراد نداشتن h1 میده. میخواستم بدونم مگه h1 همون عنوان برگه نیست؟ یعنی عنوان برگه توی تگ h1 قرار نمیگیره؟

و اینکه در غیر این صورت چطور باید این تگ رو بصورت دستی جاگذاری کرد؟

لینک به ارسال

سلام به انجمن خوش آمدید

نه

معمولا تگ h1 برای عنوان سایت استفاده میشه و برای عنوان مطلب از h2 استفاده میشه

برای مثال همین انجمن

وردپرس پارسی ( h1 )

ایجاد تگ h1 بصورت دستی ( h2 )

سایر تگ ها هم بر اساس ارزش عنوان کوچکتر میشن

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، peyman.ict گفته است :

سلام وقت بخیر. سایت من تو چکاپ سئو ایراد نداشتن h1 میده. میخواستم بدونم مگه h1 همون عنوان برگه نیست؟ یعنی عنوان برگه توی تگ h1 قرار نمیگیره؟

بستگی به قالبتون داره، ولی اگر اشتباه نکنم، h1 باید برای عنوان برگه یا نوشته بکار گرفته بشه اگر سایت سافت 98 رو ببینید، دقیقاً همینکار رو کرده،

برای تغییرش هم می تونید قالبتون رو ویرایش کنید.

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، peyman.ict گفته است :

گوگل عملا دیگه امتیاز ویژه ای روی h1 قائل نیست ولی بستگی به ساختار سایت داره. معمولا داخل صفحات، عنوان اصلی که میشه عنوان نوشته یا برگه، میشه h1

برای صفحه اصلی هم عنوان سایت رو روی لوگو، h1 میذارن بعضا ولی واقعا دیگه خیلی این موارد اهمیت نداره.

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، yazdaniwp گفته است :

برای صفحه اصلی هم عنوان سایت رو روی لوگو، h1 میذارن بعضا ولی واقعا دیگه خیلی این موارد اهمیت نداره.

سلام جناب @yazdaniwp،

یک سوال:

مثلاً میگن گوگل دیگه به فلان مورد اهمیت نمیده یا فلان مورد برای سئوی سایت خوبه، از کجا میشه فهمید این تغییرات رو؟

صفحه خاصّی در گوگل هست که این اطلاعات رو میده؟

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، mir.seyyed گفته است :

سلام جناب @yazdaniwp،

یک سوال:

مثلاً میگن گوگل دیگه به فلان مورد اهمیت نمیده یا فلان مورد برای سئوی سایت خوبه، از کجا میشه فهمید این تغییرات رو؟

صفحه خاصّی در گوگل هست که این اطلاعات رو میده؟

سلام. این توئیت جان مولر از گوگل در مورد همین h1 هست.

https://twitter.com/JohnMu/status/852131231928135مطالب جدید رو هم باید از طریق منابع رسمی گوگل مثل Google search central و حسابهای رسمی گوگل داخل شبکه های اجتماعی بدست بیارید.

141.png

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...
در در ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ در 16:57، mir.seyyed گفته است :

بستگی به قالبتون داره، ولی اگر اشتباه نکنم، h1 باید برای عنوان برگه یا نوشته بکار گرفته بشه اگر سایت سافت 98 رو ببینید، دقیقاً همینکار رو کرده،

برای تغییرش هم می تونید قالبتون رو ویرایش کنید.

من یه مشکلی دارم در ارتباط با این موضوع و می خواهم به صورت پیش فرض عنوان به صورت h1 نمایش داده نشود (در صفحات سایت)، با اینکه نمایش برای کاربر را با استفاده از css غیر فعال کرده ام ولی در کد های اچ تی ام ال سایتم h1 که همان عنوان هست وجود داره راه حلی برای این موضوع دارید که کلا غیر فعال کنم ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...