رفتن به مطلب

نمایش دسته بندی دلخواه

پست های پیشنهاد شده

سلام ، اگر دیده باشید برخی از قالب ها در کنار تصویر شاخص بالا یا پایینش "برچسب دسته بندی" مطابق تصویر پیوست شده به نمایش می گذارند ، اگر پست ما شامل یک دسته بندی باشه مشکلی برای نمایش نیست ، وقتی اگر پست ما شامل چند دسته بندی باشه ، انوقت خودش یکی برای نمایش انتخاب می کنه مثل تصویر که دسته All را انتخاب کرده، حالا چگونه باید تغییرش بدم که فقط دسته بندی موردنظرم را نمایش بده

Snap_00276.jpg

لینک به ارسال
در 55 دقیقه قبل، wp-Hassan گفته است :

سلام ، اگر دیده باشید برخی از قالب ها در کنار تصویر شاخص بالا یا پایینش "برچسب دسته بندی" مطابق تصویر پیوست شده به نمایش می گذارند ، اگر پست ما شامل یک دسته بندی باشه مشکلی برای نمایش نیست ، وقتی اگر پست ما شامل چند دسته بندی باشه ، انوقت خودش یکی برای نمایش انتخاب می کنه مثل تصویر که دسته All را انتخاب کرده، حالا چگونه باید تغییرش بدم که فقط دسته بندی موردنظرم را نمایش بده

سلام

این موارد بستگی به قالبتون داره.

باید تست کنید ببینید چی رو تو اولیت قرار میده،

مثلاً تاریخ ایجاد دسته بندی یا موارد دیگه

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، mir.seyyed گفته است :

سلام

این موارد بستگی به قالبتون داره.

باید تست کنید ببینید چی رو تو اولیت قرار میده،

مثلاً تاریخ ایجاد دسته بندی یا موارد دیگه

سلام ، ممنون

راستی وقتی ما سایدر (ابزارک) دسته ها قرار می دهیم تمام دسته ها و زیر دسته نمایش داده می شود ، برای اینکه در پست های دسته a نمایش دسته و زیر دسته های b را مخفی کنیم و همینطور بالعکس ، می بایست از چه افزونه ای استفاده کنم.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، wp-Hassan گفته است :

سلام ، ممنون

راستی وقتی ما سایدر (ابزارک) دسته ها قرار می دهیم تمام دسته ها و زیر دسته نمایش داده می شود ، برای اینکه در پست های دسته a نمایش دسته و زیر دسته های b را مخفی کنیم و همینطور بالعکس ، می بایست از چه افزونه ای استفاده کنم.

لینک به ارسال
در 20 دقیقه قبل، wp-Hassan گفته است :

شرمنده این برای ووکامرس است ، من برای خود وردپرس بدون نیاز به ووکامرس لازم دارم.

سلامت باشید،

من در این مورد اطّلاعی ندارم، انشاالله دوستان متخصّص راهنماییتون کنن.

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، wp-Hassan گفته است :

شرمنده این برای ووکامرس است ، من برای خود وردپرس بدون نیاز به ووکامرس لازم دارم.

بصورت پیشفرض، دسته ها داخل وردپرس بصورت هم عرض برای یک مطلب ذخیره میشن و عموما پوسته ها، اولین دسته رو انتخاب میکنن. افزونه یوست این قابلیت رو داره که یک دسته رو از بین چند دسته، بعنوان دسته اصلی انتخاب کنید. این 50 درصد مشکل رو حل میکنه اما بقیه اش رو باید کدنویسی کنید، یعنی داخل پوسته مشخص کنید که دسته ای که بعنوان دسته اصلی انتخاب شده بیاد.

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ در 05:49، yazdaniwp گفته است :

بصورت پیشفرض، دسته ها داخل وردپرس بصورت هم عرض برای یک مطلب ذخیره میشن و عموما پوسته ها، اولین دسته رو انتخاب میکنن. افزونه یوست این قابلیت رو داره که یک دسته رو از بین چند دسته، بعنوان دسته اصلی انتخاب کنید. این 50 درصد مشکل رو حل میکنه اما بقیه اش رو باید کدنویسی کنید، یعنی داخل پوسته مشخص کنید که دسته ای که بعنوان دسته اصلی انتخاب شده بیاد.

لطفاً اگر امکانش است یک نمونه کدنویسی برای این بخش برایم بفرستید.

آیا شما در این مورد زیر می توانید کمکم کنید؟

"وقتی ما سایدر (ابزارک) دسته ها قرار می دهیم تمام دسته ها و زیر دسته نمایش داده می شود ، برای اینکه در پست های دسته a نمایش دسته و زیر دسته های b را مخفی کنیم و همینطور بالعکس ، می بایست از چه افزونه ای استفاده کنم."

لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، wp-Hassan گفته است :

لطفاً اگر امکانش است یک نمونه کدنویسی برای این بخش برایم بفرستید.

مربوط به کدنویسی پوسته هست. متاسفانه امکانش نیست.

در 19 دقیقه قبل، wp-Hassan گفته است :

"وقتی ما سایدر (ابزارک) دسته ها قرار می دهیم تمام دسته ها و زیر دسته نمایش داده می شود ، برای اینکه در پست های دسته a نمایش دسته و زیر دسته های b را مخفی کنیم و همینطور بالعکس ، می بایست از چه افزونه ای استفاده کنم."

افزونه های فیلتر محصول مثل WOOF این کار رو میکنن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...