رفتن به مطلب

ارسال خودکار مقاله توسط وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده ادمین یک سایت وردپرسی شدم که با betheme طراحی شده. 3 مقاله روی سایت بود و امروز یک مقاله دیگه آپلود کردم و بعد از اون خود سایت شروع به انتشار مقاله به صورت خودکار و با زبان انگلیسی انجام می دهد. دلیل این کار چیه و چه جوری میتونم جلوی این کار رو بگیرم؟؟؟؟

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، soroush1374 گفته است :

با سلام

بنده ادمین یک سایت وردپرسی شدم که با betheme طراحی شده. 3 مقاله روی سایت بود و امروز یک مقاله دیگه آپلود کردم و بعد از اون خود سایت شروع به انتشار مقاله به صورت خودکار و با زبان انگلیسی انجام می دهد. دلیل این کار چیه و چه جوری میتونم جلوی این کار رو بگیرم؟؟؟؟

سلام به انجمن خوش آمدید

دلیل مشخصه شما از محصول نال شده استفاده می کنید و مشکلاتی مثل اسپم، تبلیغات و حتی هک سایت رو هم تجربه می کنید

پاک کنید و از محصولات رایگان استفاده کنید یا از وبسایت مرجع خریداری کنید

اطلاعات بیشتر راجع به خطرات محصولات نال شده

لینک به ارسال
در 52 دقیقه قبل، asadiy4n گفته است :

سلام به انجمن خوش آمدید

دلیل مشخصه شما از محصول نال شده استفاده می کنید و مشکلاتی مثل اسپم، تبلیغات و حتی هک سایت رو هم تجربه می کنید

پاک کنید و از محصولات رایگان استفاده کنید یا از وبسایت مرجع خریداری کنید

اطلاعات بیشتر راجع به خطرات محصولات نال شده

الان چه کاری از دستم بر میاد؟ یعنی قالب بی تم رو باید پاک کنم؟ یا امکان خرید لایسنس وجود دارد؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، soroush1374 گفته است :

یعنی قالب بی تم رو باید پاک کنم؟

شما قطعا هر محصول نال شده ای که داخل سایتتون دارید رو باید حذف کنید

اگر خوش شانس باشید با حذف مشکلتون حل میشه چون ممکنه افزونه یا قالب نال شده تا الان تغییراتی رو تو سایر بخش های سایتتون ایجاد کرده باشه

بهترین کار اگر مدت زیادی نیست که نصب کردید، ریستور کردن آخرین بکاپ قبل از تاریخ نصب محصول نال شده هست

در 2 ساعت قبل، soroush1374 گفته است :

یا امکان خرید لایسنس وجود دارد؟

اگر حساب بین المللی دارید بله

در غیر اینصورت میتونید از طریق سایت های واسط اقدام کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...