رفتن به مطلب

مشکل عدم ثبت نام کاربر در سایت وردپرسی

پست های پیشنهاد شده

سلام.

مشکلی برای ثبت نام کردن در سایت وجود داره. به این شکل که اگه از طریق لینک ثبت نام مستقیم وردپرس کسی بخواد ثبت نام کنه، بدون هیچ مشکلی ثبت نام انجام میشه، ولی وقتی افزونه هایی مثل Ultimate member رو نصب میکنم، از طریق صفحاتی که برای ثبت نام از طریق این افزونه ها است، ثبت نامی انجام نمیگیره و با زدن گزینه ی ثبت نام، فقط صفحه رفرش میشه.

در همین حین هم اگه از طریق لینک ثبت نام خود وردپرس کسی بخواد میتونه ثبت نام کنه.

این مشکل رو چطوری میتونم حل کنم که بتونم با استفاده از این افزونه ها افراد در سایت ثبت نام کنند؟

سپاس از شما

لینک به ارسال

معمولا خطایی نمیده، اما بعضی اوقات ارور ایمیل نامعتبر میده که خب ایمیل نامعتبر نیست و با همون ایمیل از طریق خود وردپرس میشه کاربر رو ثبت نام کرد. 

بله از آخرین نسخه ی افزونه استفاده میکنم 

لینک به ارسال

خیلی سپاسگزام از شما، واقعا ممنونم، با فعال کردن دیباگ، مشکل ثبت نام با این افزونه درست شد، فقط اینکه باید تا آخر روشن بمونه؟ مشکلی ایجاد نمیکنه؟

و اینکه متوجه منظورتون از چک کردن کنسول مرورگر نمیشم، اطلاع ندارم چی دارید میگین.

لینک به ارسال
در 38 دقیقه قبل، pouyamomeni گفته است :

با فعال کردن دیباگ، مشکل ثبت نام با این افزونه درست شد

دیباگ مشکل رو حل کرد ؟ :huh:

اگر حل شده که خداروشکر

در 41 دقیقه قبل، pouyamomeni گفته است :

و اینکه متوجه منظورتون از چک کردن کنسول مرورگر نمیشم، اطلاع ندارم چی دارید میگین.

بخش inspect مرورگر تب console با زدن کلید F12 بالا میاد

لینک به ارسال

اگر دیباگ فعال باشه در صورتی که وردپرس شما خطایی داشته باشه اون خطا رو به شما نشون میده،

اینکه میگید مشکلتون با فعال شدن دیباگ حل شده بعید میدونم، احتمالا از سمت سرور بوده و رفع شده

فعال بودنش مشکلی نداره ولی بهتره فقط مواقعی که نیاز هست روشن کنید

لینک به ارسال

دیشب وقتی فعال کردم، بلافاصله بعدش تونستم ثبت نام انجام بدم، برای امتحان یه بار خاموش کردم، ثبت نام انجام نشد بعدش! قاعدتا نباید ربطی داشته باشه به حل کردن مشکل، ولی این مشکل رو حل کرده بود.

البته الان یکی دوبار برعکس این اتفاق رخ داد، یعنی زمانی که فعال کردم، نمیشد ثبت نام کرد و ...

حس میکنم مشکل از کش یا افزونه WP Fastest Cache بوده، ولی باز هنوز دقیق نفهمیدم.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، pouyamomeni گفته است :

An error has been encountered. Probably page was cached. Please try again

اینجا که خودش گفته احتمال داره صفحه کش شده باشه، کش رو خالی کنید سایر افزونه ها رو هم غیر فعال کنید و تست کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...