رفتن به مطلب

مشکل در طرّاحی قالب

پست های پیشنهاد شده

اسلام،

یک قالب برای وردپرس دارم طرّاحی میکنم، هنوز اوّل کارم

اینطور نشون میده:

image.thumb.png.5eff6edd97f05cd3814d23949bde075e.png

و وقتی روی بروزرسانی کلیک می کنم، قالب حذف میشه!

نمیدونید مشکل از کجا میتونه باشه؟

ویرایش شده توسط mir.seyyed
لینک به ارسال
  • mir.seyyed عنوان را به مشکل در طرّاحی قالب تغییر داده است
در 8 ساعت قبل، mir.seyyed گفته است :

اسلام،

یک قالب برای وردپرس دارم طرّاحی میکنم، هنوز اوّل کارم

اینطور نشون میده:

و وقتی روی بروزرسانی کلیک می کنم، قالب حذف میشه!

نمیدونید مشکل از کجا میتونه باشه؟

سلام، در مورد مکانیزم به‌روزرسانی وردپرس مطالعه کنید، چون قالبی که خودتون طراحی کردید اصلا نباید آپدیت براش بیاد، مگر اینکه از بیس یک قالب دیگه استفاده کرده باشید و اون رو کاستومایز کنید، یا اینکه یکی از استرینگ‌های قالبتون (که لازمه در مورد مکانیزم آپدیت مطالعه کنید) با یکی از قالب‌های موجود در مخزن وردپرس یکسان باشه، توی این حالت حدس میزنم وردپرس این قالب شما رو با یکی از قالب‌های موجود در مخزن یکسان تشخیص میده و برای همین آپدیت میاد براش، کلا چیز عجیب و جالبیه، اگر به نتیجه رسیدید لطفا اعلام کنید اینجا هم.

این رو هم مطالعه کنید، شاید اطلاعات مرتبطی داخش باشه:

https://wordpress.stackexchange.com/questions/16093/making-update-notification-functionality-for-my-themes

در مورد اینکه اسکرین‌شات قالب رو نشون نمیده، کافیه یک عکس با اسم screenshot.png و سایز 1200*900 توی فولدر روت قالبتون قرار بدید تا عکسش رو اینجا نشون بده.

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، فرشاد گوهری گفته است :

سلام، در مورد مکانیزم به‌روزرسانی وردپرس مطالعه کنید، چون قالبی که خودتون طراحی کردید اصلا نباید آپدیت براش بیاد، مگر اینکه از بیس یک قالب دیگه استفاده کرده باشید و اون رو کاستومایز کنید، یا اینکه یکی از استرینگ‌های قالبتون (که لازمه در مورد مکانیزم آپدیت مطالعه کنید) با یکی از قالب‌های موجود در مخزن وردپرس یکسان باشه، توی این حالت حدس میزنم وردپرس این قالب شما رو با یکی از قالب‌های موجود در مخزن یکسان تشخیص میده و برای همین آپدیت میاد براش، کلا چیز عجیب و جالبیه، اگر به نتیجه رسیدید لطفا اعلام کنید اینجا هم.

خیلی ممنون،

درست شد

بله امّا فقط اطلاعات ابتدای فایل استایل رو چون نمیدونستم چی بنویسم از یک قالب دیگه کُپی کرده بودم و یک چند حرف کم و زیاد کردم درست شد:

image.png.040c14a5a30f378a032f8be2de4a4cac.png

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...