رفتن به مطلب

درگاه پرداخت

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید

من چند تا سوال در مورد درگاه پرداخت دارم ممنون میشم راهنمایی کنید:

۱- برای استفاده از درگاه پرداخت حتما باید ووکامرس نصب باشه؟؟

۲- افزونه go pricing (ساخت جدول قیمت گذاری) از درگاه پرداخت پشتیبانی می کنه؟

۳- چه درگاه پرداختی پیشنهاد می کنید؟ امن باشه و کاربرپسند و ..

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، nars گفته است :

سلام و خسته نباشید

من چند تا سوال در مورد درگاه پرداخت دارم ممنون میشم راهنمایی کنید:

۱- برای استفاده از درگاه پرداخت حتما باید ووکامرس نصب باشه؟؟

۲- افزونه go pricing (ساخت جدول قیمت گذاری) از درگاه پرداخت پشتیبانی می کنه؟

۳- چه درگاه پرداختی پیشنهاد می کنید؟ امن باشه و کاربرپسند و ..

سلام

1. ووکامرس حتمی نیست، بستگی به نیاز شما باید یه پلاگین فروش یا پرداخت نصب بشه، شما بفرمایید برای چه منظوری لازم دارید تا بهتر راهنمایی بشید

2. این مورد رو دوستان راهنمایی میکنن

3. زرین پال خوبه، درگاه زیاد هست ولی خب باید برید امکاناتش رو بخونید، پی هم خوبه اما به هر سایتی نمیده، با تراکنش زیاد همکاری میکنه، به نظرم زرین پال خیلی عالیه، بیت پی هم خوبه و قطعی نداره، اما امکانات کمی داره

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، HAMRAH گفته است :

سلام

1. ووکامرس حتمی نیست، بستگی به نیاز شما باید یه پلاگین فروش یا پرداخت نصب بشه، شما بفرمایید برای چه منظوری لازم دارید تا بهتر راهنمایی بشید

3. زرین پال خوبه، درگاه زیاد هست ولی خب باید برید امکاناتش رو بخونید، پی هم خوبه اما به هر سایتی نمیده، با تراکنش زیاد همکاری میکنه، به نظرم زرین پال خیلی عالیه، بیت پی هم خوبه و قطعی نداره، اما امکانات کمی داره

ممنون از پاسختون

در 11 ساعت قبل، HAMRAH گفته است :

سلام

لینک به ارسال

در واقع من سه پلن دارم که یکیش رو رایگان گذاشتم و او دو تا دو قیمت متفاوت دارند. پلن ها یک سری تست روانشناسی هست که کاربر بعد از پاسخ به سوالا نتیجه را دریافت می کند

به نظرتون ووکامرس نصب کنم؟

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، nars گفته است :

در واقع من سه پلن دارم که یکیش رو رایگان گذاشتم و او دو تا دو قیمت متفاوت دارند. پلن ها یک سری تست روانشناسی هست که کاربر بعد از پاسخ به سوالا نتیجه را دریافت می کند

به نظرتون ووکامرس نصب کنم؟

خواهش میکنم

اگه فایل دانلودی در اختیارشون قرار میدین بله ووکامرس خوبه

اما اگه باید آزمون پر کنن و تست بزنن باید آزمون ساز نصب کنید، افزونه جانبی داره برای این کار ووکامرس

با گراویتی فرم هم میتونید انجام بدین البته افزونه تجاری هست و باید سرچ کنید تا طرز کارش رو بدونید

چند افزونه دیگه هم هست

در کل بنده با اینا کار نکردم ولی میدونم هست

دوستانی که کار کردن لطفا راهنمایی فرمایند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...