رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام
من می خوام قالب سایت رو عوض کنم و دارم کاراشو روی ساب دامین انجام میدم می خواستم ببینم اگه تیک (نمایش به موتور های جست و جو ) رو بزنم که نشون نده بدا که کارا تموم شد ور دارم مشکلی برای سئو ایجاد میشه؟

یه سوال دیگه هم اگه افزونه سئو رو بریزم و بعد اتمام کار سایت رو تو دامنه اصلی بارگزاری کنم افزونه سئو به مشکل میخوره یا نه ؟

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، amirakbarii گفته است :

سلام
من می خوام قالب سایت رو عوض کنم و دارم کاراشو روی ساب دامین انجام میدم می خواستم ببینم اگه تیک (نمایش به موتور های جست و جو ) رو بزنم که نشون نده بدا که کارا تموم شد ور دارم مشکلی برای سئو ایجاد میشه؟

یه سوال دیگه هم اگه افزونه سئو رو بریزم و بعد اتمام کار سایت رو تو دامنه اصلی بارگزاری کنم افزونه سئو به مشکل میخوره یا نه ؟

سلام. این تیک فایل robots.txt رو ویرایش میکنه و به خزنده ها از جمله گوگل میگه که سایت رو بررسی و ایندکس نکنن. اینکه چقدر اونها به این قواعد احترام بذارن مشخص نیست :)

شما کلا نباید سایت اصلی رو از دسترس خارج کنید. اگه روی سابدامین دارید کار میکنید باید password protect کنید اون مسیر رو که برای دسترسی رمز نیاز داشته باشه. برای افزونه های سئو هم طبق روال بقیه انتقال ها هست. اگه دیتای سایت اصلی داره نغییر میکنه اصلا نباید دیتابیس تغییر کنه روی نسخه‌ی در حال توسعه. در کل سوالتون خیلی گنگه متاسفانه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...