رفتن به مطلب

فیلتر محصولات با تغییر قیمت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان. بنده میخوام برای وب سایت بیمه شخص ثالث از ووکامرس استفاده کنم.
میخوام بدون استفاده از پلاگین و فقط با استفاده از php یا جاوااسکریپت کاری کنم که هیچ یک از محصولات، قیمت خاص و از قبل داده شده باشه، نداشته باشند و خود مخاطب در صفحه ی محصولات با انتخاب فیلترهایی مثل سال ساخت، تاریخ انقضاء بیمه، تعداد سیلندرهای اتوموبیل و...  قیمت‌هایی که میبینه بسته به شرکت بیمه‌گذار تغییر کنه و هرکدوم رو خواست ثبت سفارش کنه. مثل سایتهای بیمه شخص ثالث موجود.
سوال من اینجاست که آیا این کار با ووکامرس امکان‌پذیره؟ اگه هست، چطور؟ شاید توضیح مختصر شما هم کمک شایانی به من بکنه.
اگه هم با ووکامرس امکان‌پذیر نیست یا خیلی پیچیده‌تره، آیا برنامه اوپن سورس دیگری هست که ازش بتونم استفاده کنم؟ مثل پرستاشاپ یا هرچی؟
خیلی ممنونم پیشاپیش از راهنمایی شما :))

لینک به ارسال
در 50 دقیقه قبل، ramoures گفته است :

میخوام بدون استفاده از پلاگین و فقط با استفاده از php یا جاوااسکریپت کاری کنم که هیچ یک از محصولات، قیمت خاص و از قبل داده شده باشه، نداشته باشند و خود مخاطب در صفحه ی محصولات با انتخاب فیلترهایی مثل سال ساخت، تاریخ انقضاء بیمه، تعداد سیلندرهای اتوموبیل و...  قیمت‌هایی که میبینه بسته به شرکت بیمه‌گذار تغییر کنه و هرکدوم رو خواست ثبت سفارش کنه. مثل سایتهای بیمه شخص ثالث موجود.
سوال من اینجاست که آیا این کار با ووکامرس امکان‌پذیره؟ اگه هست، چطور؟ شاید توضیح مختصر شما هم کمک شایانی به من بکنه.
اگه هم با ووکامرس امکان‌پذیر نیست یا خیلی پیچیده‌تره، آیا برنامه اوپن سورس دیگری هست که ازش بتونم استفاده کنم؟ مثل پرستاشاپ یا هرچی؟

سلام. وقتتون بخیر

بنظرم چیزی که شما مدنظرتونه میتونید از طریق محصول متغییر علمی کنید. بخش ویرایش محصول جایی که قیمت و مشخصات محصول رو مشخص میکنید گزینه ای هست که میشه نوع محصول رو تعیین کرد. باید نوع محصول رو از ساده به متغییر تغییر بدید. تو این حالت میتونید با استفاده از ویژگی هایی که از قبل ساختید( مثل سال ساخت، تعدا  سیلندر و ...) قیمت متغیر بسازید.

در واقع قیمت هر متغییری رو باید بهش بدید. در نتیجه مشتری که وارد صفحه محصول میشه با انتخاب هر گزینه قیمت جدیدی براش مشخص میشه

اگر توضیحات بیشتر خواستید بفرمایید.

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، ramoures گفته است :

با استفاده از افزونه ویژگی ها میتونید انجام بدید

زمان بر هست ولی شدنیه

سعی کنید قالب مختص این کار باشه

چون باید مثلا سال از 70 یا هر سالی که هست بزنید تا 99

یا نوع بیمها

مشخصات ماشین هارو کامل باید وارد کنید .

اما میشه این رو انجام بدید

افزونه ویژگی هارو نصب کنید

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ در 13:04، maraljoon گفته است :

سلام. وقتتون بخیر

بنظرم چیزی که شما مدنظرتونه میتونید از طریق محصول متغییر علمی کنید. بخش ویرایش محصول جایی که قیمت و مشخصات محصول رو مشخص میکنید گزینه ای هست که میشه نوع محصول رو تعیین کرد. باید نوع محصول رو از ساده به متغییر تغییر بدید. تو این حالت میتونید با استفاده از ویژگی هایی که از قبل ساختید( مثل سال ساخت، تعدا  سیلندر و ...) قیمت متغیر بسازید.

در واقع قیمت هر متغییری رو باید بهش بدید. در نتیجه مشتری که وارد صفحه محصول میشه با انتخاب هر گزینه قیمت جدیدی براش مشخص میشه

اگر توضیحات بیشتر خواستید بفرمایید.

در در ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ در 13:52، loknat گفته است :

با استفاده از افزونه ویژگی ها میتونید انجام بدید

زمان بر هست ولی شدنیه

سعی کنید قالب مختص این کار باشه

چون باید مثلا سال از 70 یا هر سالی که هست بزنید تا 99

یا نوع بیمها

مشخصات ماشین هارو کامل باید وارد کنید .

اما میشه این رو انجام بدید

افزونه ویژگی هارو نصب کنید

سلام. ممنون از پاسخگوییتون. انقدر کاری که میخوام با ووکامرس یا پرستاشاپ بکنم برام سخته که حتی نمیدونم چه طوری توضیحش بدم :))) ببینید هیچ محصولی حتی قیمت متغییر هم نمیشه براش از پیش تعیین کرد. یعنی مثلا کسی که قصد خرید بیمه یک ساله خودرویی رو داره بسته به نوع و مدل قیمت مشخصی داره ولی وقتی مثلا از تاریخ انقضا خودرو تا همون روزی که توی سایته هرچند روز گذشته باشه باید برای هر روز به قیمت اضافه بشه. بعد این تغییرات برای هر مدل ماشینی و هر شرکت بیمه ای با تعداد خسارات و تخفیف سالیانه و... متفاوته و خیلی پیچیده است. بعد مساله مهم دیگه اینه که من برای هر نوع بیمه یک صفحه خاص نمیخوام. میخوام این ویژگی ها و متغیر ها مثل فیلتر در صفحه نمایش همه محصولات عمل کنن. اگه سری به سایت بیمیتو یا بیمه بازار و ازکی و... بزنید بیشتر متوجه منظور من میشید.
حالا به نظرتون چه کار کنم؟ 
میتونم با php و جی‌کوئری از پس این لیست شلوغ و پیچیده بربیام ولی نمیدونم چه طور به ووکامرس یا پرستاشاپ وصلش کنم.

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ در 18:59، ramoures گفته است :

سلام. ممنون از پاسخگوییتون. انقدر کاری که میخوام با ووکامرس یا پرستاشاپ بکنم برام سخته که حتی نمیدونم چه طوری توضیحش بدم :))) ببینید هیچ محصولی حتی قیمت متغییر هم نمیشه براش از پیش تعیین کرد. یعنی مثلا کسی که قصد خرید بیمه یک ساله خودرویی رو داره بسته به نوع و مدل قیمت مشخصی داره ولی وقتی مثلا از تاریخ انقضا خودرو تا همون روزی که توی سایته هرچند روز گذشته باشه باید برای هر روز به قیمت اضافه بشه. بعد این تغییرات برای هر مدل ماشینی و هر شرکت بیمه ای با تعداد خسارات و تخفیف سالیانه و... متفاوته و خیلی پیچیده است. بعد مساله مهم دیگه اینه که من برای هر نوع بیمه یک صفحه خاص نمیخوام. میخوام این ویژگی ها و متغیر ها مثل فیلتر در صفحه نمایش همه محصولات عمل کنن. اگه سری به سایت بیمیتو یا بیمه بازار و ازکی و... بزنید بیشتر متوجه منظور من میشید.
حالا به نظرتون چه کار کنم؟ 
میتونم با php و جی‌کوئری از پس این لیست شلوغ و پیچیده بربیام ولی نمیدونم چه طور به ووکامرس یا پرستاشاپ وصلش کنم.

داداش این همه چیزی که میخای اسکریپت و افزونه هایی که موجود هست جواب گو نیست

نمونه این چیزی که میخای بعضی از بانکا برای سود سپرده یا وام دهی دارن که اونا اسکریپت هاشون نیست در سطح نت و شخصی هست .

اگر نیاز دارید دوستان هستن که برنامه نویسی سطح بالایی کار کردن سفارش بدید قرار داد ببندید براتون انجام بدن .

اما این امکاناتای که میخای سخته تو سطح نت پیدا کنی .

چون دقیقا شما اسکریپت یا افزونه و اینا کارتو نمیکنه باید یه چیزی مثل هوش مصنوعی داشته باشی :rolleyes::rolleyes:

در صورتی که پیدا کردی چیزی اطلاع بدی خوشحال میشیم .

در صورتی هم که خاستی برات طراحی کنن بگو با دوستان کانکتت کنم واست انجام بدن .

لینک به ارسال

به نظر من اصلاً نیازی به استفاده از ووکامرس نیست

تمام محاسبات رو بر اساس داده های شرکت های بیمه و داده های انتخاب شده از طرف کاربر رو انجام بده

در آخر قیمت رو محاسبه کن و تمام

در مورد درگاه پرداخت هم از حالتی باید استفاده کنی که قیمت رو می تونی ست کنی، همه درگاه ها یک اسکریپت ساده "آسان پرداخت " دارن که میتونی از اون برای ارسال کاربر به درگاه ازش استفاده کنی

برای ثبت کاربر و مشخصات هم بهترین حالت فکر کنم شماره موبایلش باشه و کد تایید - البته نه با دیجیتس، به صورت اختصاصی بنویس

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۱۱/۳ در 21:54، اسماعیل ابراهیمی گفته است :

به نظر من اصلاً نیازی به استفاده از ووکامرس نیست

تمام محاسبات رو بر اساس داده های شرکت های بیمه و داده های انتخاب شده از طرف کاربر رو انجام بده

در آخر قیمت رو محاسبه کن و تمام

در مورد درگاه پرداخت هم از حالتی باید استفاده کنی که قیمت رو می تونی ست کنی، همه درگاه ها یک اسکریپت ساده "آسان پرداخت " دارن که میتونی از اون برای ارسال کاربر به درگاه ازش استفاده کنی

برای ثبت کاربر و مشخصات هم بهترین حالت فکر کنم شماره موبایلش باشه و کد تایید - البته نه با دیجیتس، به صورت اختصاصی بنویس

این بنده خدا هم میخاد همین کارو کنه بر اساس دادهای شرکت بیمه و کاربر قیمت مشخص کنه !!!

مشکل چیز دیگست کلا که یه اسکریپت حرفه ای میخاد

ببین اینی که مشخصات خودرو رو وارد کنه رو میشه ی کاری کرد با ویژگی ها قیمت ست بشه

اما اینی که مثلا تخفیف استفاده از بیمه

یا چند ماهی ک از بیمه مونده رو نمیشه کاریش کرد

یه چیز هوشمند میخاد .

والی بنده خدا میدونه باید از داده شرکت بیمه و کاربر استفاده کنه !!!

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، loknat گفته است :

این بنده خدا هم میخاد همین کارو کنه بر اساس دادهای شرکت بیمه و کاربر قیمت مشخص کنه !!!

مشکل چیز دیگست کلا که یه اسکریپت حرفه ای میخاد

ببین اینی که مشخصات خودرو رو وارد کنه رو میشه ی کاری کرد با ویژگی ها قیمت ست بشه

اما اینی که مثلا تخفیف استفاده از بیمه

یا چند ماهی ک از بیمه مونده رو نمیشه کاریش کرد

یه چیز هوشمند میخاد .

والی بنده خدا میدونه باید از داده شرکت بیمه و کاربر استفاده کنه !!!

خط 1 اش رو مجدد مطالعه بفرمایید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...