رفتن به مطلب

معنای خطای Constant RWMB_URL و روش رفع آن

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان . من بعد از روزآمدسازی پوسته سایتم با خطاهای زیر مواجه شدم.

Notice: Constant RWMB_URL already defined in /home/ajilpajoohesh/public_html/courses/wp-content/themes/esfand/meta-box/inc/loader.php on line 26

Notice: Constant RWMB_DIR already defined in /home/ajilpajoohesh/public_html/courses/wp-content/themes/esfand/meta-box/inc/loader.php on line 31

لطفا راهنمایی کنید که سایت چه چیزی رو نمی‌تونه لود کنه و برای رفع این خطاها چه کاری باید انجام بدم؟

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، ajilpajoohesh گفته است :

Notice: Constant RWMB_URL already defined in /home/ajilpajoohesh/public_html/courses/wp-content/themes/esfand/meta-box/inc/loader.php on line 26

Notice: Constant RWMB_DIR already defined in /home/ajilpajoohesh/public_html/courses/wp-content/themes/esfand/meta-box/inc/loader.php on line 31

لطفا راهنمایی کنید که سایت چه چیزی رو نمی‌تونه لود کنه و برای رفع این خطاها چه کاری باید انجام بدم؟

مشکل از php هست مشکل که نه عیب داره .

اول با طراح قالبت برای نسخه php قالب صحبت کن

اگر اخرین نسخه هست .

از هاستت نسخه PHP Loader

رو باید تنظیم کنید .

افزونه هم داره برای تنظیم اما اگر کار نکردی به از  طراح ثالب سوال کن یا نسخه php  قالبت رو پیدا کن به پشتیبانی هاستت نسخه رو اعلام کن برات انجام میدن .

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، ajilpajoohesh گفته است :

اگرم هم مشکلی برات نداره و میخای ارور رو حذف کنی.

این روش رو میتونی انجام بدی

وقتی وارد پنل هاست خودتون شدید باید روی گزینه File Manager کلیک کنید و بعد گزینه Public_html » WP-config.php رو انتخاب کنید. توی این مرحله باید فایل WP-config.php رو ویرایش کنید و قطعه کد زیر رو توی اون پیدا کنید.

define('WP_DEBUG', true);

در حالت پیش‌فرض مقدار True برابر False است. پس ممکن است برخی از شما این کد رو به‌صورت زیر مشاهده کنید، که در هر دو صورت تفاوتی با هم ندارند:

define('WP_DEBUG', false);

در هر دو حالت شما باید اون رو حذف کنید و کد زیر رو جایگزین کنید:

ini_set('display_errors','Off');
ini_set('error_reporting', E_ALL );
define('WP_DEBUG', false);
define('WP_DEBUG_DISPLAY', false);

در آخر وقتی‌که تغییرات رو انجام دادید، باید فایل رو ذخیره کنید و به سایت خودتون برگردید، الان دیگه هشدارها و اخطارهای PHP توی سایت از بین رفته و دیگه نمایش داده نمی‌شوند.

مشکلی هم پیش نمیاد با این روش .

در صورتی که الان که خطا داره مشکلی نداره سایتت این روش رو انجام بده . هیچ  مشکلی پیش نمیاد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...