رفتن به مطلب

آیا برچسب وردپرس در سئو تاثیر دارد؟

saeedjodat

پست های پیشنهاد شده

دوستان قطعا نمیدونم برچسب های وردپرس چقدر در سئو تاثیر دارد

میدونم که درست برچسب نشه تاثیر منفی دارد

اگه کلا برچسب نزنیم در سئو تاثیر دارد؟

برای کلمات کلیدی از کلمات کلیدی یائست (یوست) استفاده میکنم

لطفا راهنمایی بفرمایید.ممنون

لینک به ارسال
در 40 دقیقه قبل، saeedjodat گفته است :

دوستان قطعا نمیدونم برچسب های وردپرس چقدر در سئو تاثیر دارد

سلام، بستگی داره که برچسب‌ها رو چطور استفاده کنید، اولین نکته اینکه اصلا به دید کلمه‌ی کلیدی به برچسب‌ها نگاه نکنید، برچسب یک نوع تکسونومی هست، یه‌جور دسته‌بندی کوچیک که می‌تونید برای طبقه‌بندی محتوای سایتتون ازش استفاده کنید، مثلا فرض کنید شما ۵ تا مطلب توی سایتتون دارید که یک وجه مشترکی دارن، مثلا همشون درمورد کرونا هستند، می‌تونید یک برچسب کرونا ایجاد کنید و این برچسب رو به هر ۵ تا نوشته تخصیص بدید (برچسب‌ها معمولا وقتی استفاده میشن که تعداد مطالب اونقدری زیاد نیست که ارزش داشته باشه براشون کتگوری مستقل ایجاد کنیم)

در 56 دقیقه قبل، saeedjodat گفته است :

اگه کلا برچسب نزنیم در سئو تاثیر دارد؟

مشکلی پیش نمیاد، من خودم به شخصه برچسب‌های سایتم Noindex هست، استفاده نکردنشون مشکلی ایجاد نمی‌کنه، اما اگر اشتباه یا بی‌رویه استفاده کنید تاثیر منفی داره.

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، فرشاد گوهری گفته است :

سلام، بستگی داره که برچسب‌ها رو چطور استفاده کنید، اولین نکته اینکه اصلا به دید کلمه‌ی کلیدی به برچسب‌ها نگاه نکنید، برچسب یک نوع تکسونومی هست، یه‌جور دسته‌بندی کوچیک که می‌تونید برای طبقه‌بندی محتوای سایتتون ازش استفاده کنید، مثلا فرض کنید شما ۵ تا مطلب توی سایتتون دارید که یک وجه مشترکی دارن، مثلا همشون درمورد کرونا هستند، می‌تونید یک برچسب کرونا ایجاد کنید و این برچسب رو به هر ۵ تا نوشته تخصیص بدید (برچسب‌ها معمولا وقتی استفاده میشن که تعداد مطالب اونقدری زیاد نیست که ارزش داشته باشه براشون کتگوری مستقل ایجاد کنیم)

مشکلی پیش نمیاد، من خودم به شخصه برچسب‌های سایتم Noindex هست، استفاده نکردنشون مشکلی ایجاد نمی‌کنه، اما اگر اشتباه یا بی‌رویه استفاده کنید تاثیر منفی داره.

درسته.ممنون از راهنمایی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...