رفتن به مطلب

درخواست ساخت باکس دانلود

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر

یک باکس دانلود طبق نمونه زیر لازم دارم که مانند سایت های دانلود فیلم و برنامه باشه و در هر پست بتونم مقادیرش رو وارد کنم تا نمایش داده بشه و مقالاتی که دانلود و ... نداره نمایش داده نشه 

همچنین مهمه ریسپانسیو باشه حتماً (در دستکتاپ مانند نمونه زیر باشه و در موبایل به صورت عمودی باشه)

new design.jpg

لینک به ارسال

سلام

در پیرو تاپیک جناب @M.Hajloo عزیز منم سوالی دارم

در برخی قالب ها این امکان رو گذاشتن، اما بحثی که دارن اینه، یا با استفاده از ACF نوشته شده و باید حتما افزونه نصب باشه یا داخل کدهای خود قالب هست که اینم با تویض قالب سایت بهم میخوره

1. آیا نمیشه با استفاده از زمینه های خود وردپرس طوری نوشت که هیچوقت از بین نره؟

2. میشه یه پلاگین کوچیک اختصاصی نوشت که نیازی به ACF نباشه یا با تعویض قالب هم با وجود افزونه در قالب بعدی مشکل به وجود نیاد؟

با سپاس

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، HAMRAH گفته است :

سلام

در پیرو تاپیک جناب @M.Hajloo عزیز منم سوالی دارم

در برخی قالب ها این امکان رو گذاشتن، اما بحثی که دارن اینه، یا با استفاده از ACF نوشته شده و باید حتما افزونه نصب باشه یا داخل کدهای خود قالب هست که اینم با تویض قالب سایت بهم میخوره

1. آیا نمیشه با استفاده از زمینه های خود وردپرس طوری نوشت که هیچوقت از بین نره؟

2. میشه یه پلاگین کوچیک اختصاصی نوشت که نیازی به ACF نباشه یا با تعویض قالب هم با وجود افزونه در قالب بعدی مشکل به وجود نیاد؟

با سپاس

در 5 ساعت قبل، mir.seyyed گفته است :

تایپیک جذّاب شد!

منم هم علاقه مندم زود تر این تایپیک به نتیجه برسه

سلام خدمت شما دو عزیز

این بخش فقط مربوط به انجام پروژه هست بهتره تایپیک بزنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...