رفتن به مطلب

برچسب باید شبیه عنوان نباشه؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.یه سوال داشتم.اینکه من جایی خوندم که برچسب ها باید شبیه عنوان نباشند.از اونورم برچسب های سرچ شده باشند.

سوال اولم اینه که من چطور میتونم برچسب های مرتبط با کارم رو برای یک موضوع پیداکنم؟

و سوال دوم اینکه.مثلا من برای صفحه عیب یابی ماشین ظرفشویی ، چه برچسب های میتونم بزنم؟ چون من کلماتی که سرچ نمیشه بزنم که فایده ای نداره!

از اونورم نامک خارجی مثلا برای همون عیب یابی ماشین ظرفشویی چطور میشه؟

چون نامک خود صفحه میشه dish-washer-Troubleshooting

چطور نامکی غیر از این قرار بدم

لینک به ارسال

و یه سوال که یادم رفت

برای برچسب هم باید سئو کنیم؟

چون وارد ساخت برچسب که میشم پایین قسمت یواست سئوی برچسب من رو بررسی میکنه و میگه اشکال داره

یعنی باید عین یک نوشته براش متادیسکریپشن و ........ بنویسم؟

لینک به ارسال

سلام، یک مشکلی که متاسفانه بین اکثر وبمستران ایرانی وجود داره، اینه که فکر می‌کنند باید کلیدواژه‌های پست رو به عنوان برچسب انتخاب کنند، در حالی که اصلا اینطور نیست و برچسب کاربرد و ماهیتش چیز دیگه‌ای هست، ببینید شما وقتی باید زیر یک پست برچسب بزنید که تعداد مقاله یا محتوا یا محصول دیگه توی اون زمینه دارید (برچسب‌ها نوعی تکسونومی یا دسته‌بندی محسوب میشن که جزئی‌تر هستند) فرض کنید مثلا شما یه صفحه‌ای دارید با عنوان عیب‌یابی ماشین لباس‌شویی و در مورد مثلا ماشین سامسونگ هست، حالا اگر یکسری صفحه‌ی دیگه هم توی سایتتون دارید که اون‌ها هم در مورد سامسونگ هستند (مثلا تعمیر یخچال سامسونگ) می‌تونید توی سایتتون یک برچسب لوازم خانگی سامسونگ داشته باشید و این برچسب رو به همه‌ی اون‌ نوشته‌ها اضافه کنید، کلا برچسب‌ها رو به چشم یک نوع دسته‌بندی نگاه کنید و از این فکر که برای سئو باید زیر پست رو پر از برچسب کرد، بیاین بیرون.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، rasoul mohammadkhani گفته است :

یعنی باید عین یک نوشته براش متادیسکریپشن و ........ بنویسم؟ 

بله، اگر به شکل یک‌نوع دسته‌بندی یا تکسونومی بهشون نگاه کنید، در اصل برچسب‌ها هم یک نوع صفحه‌ی آرشیو هستند که باید این موارد رو براشون تکمیل کنید.

لینک به ارسال

خیلی ممنون جناب گوهری.دستتون درد نکنه.راهنمایی عالی ای بود.

یک دنیا سپاس

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، فرشاد گوهری گفته است :

سلام، یک مشکلی که متاسفانه بین اکثر وبمستران ایرانی وجود داره، اینه که فکر می‌کنند باید کلیدواژه‌های پست رو به عنوان برچسب انتخاب کنند، در حالی که اصلا اینطور نیست و برچسب کاربرد و ماهیتش چیز دیگه‌ای هست، ببینید شما وقتی باید زیر یک پست برچسب بزنید که تعداد مقاله یا محتوا یا محصول دیگه توی اون زمینه دارید (برچسب‌ها نوعی تکسونومی یا دسته‌بندی محسوب میشن که جزئی‌تر هستند) فرض کنید مثلا شما یه صفحه‌ای دارید با عنوان عیب‌یابی ماشین لباس‌شویی و در مورد مثلا ماشین سامسونگ هست، حالا اگر یکسری صفحه‌ی دیگه هم توی سایتتون دارید که اون‌ها هم در مورد سامسونگ هستند (مثلا تعمیر یخچال سامسونگ) می‌تونید توی سایتتون یک برچسب لوازم خانگی سامسونگ داشته باشید و این برچسب رو به همه‌ی اون‌ نوشته‌ها اضافه کنید، کلا برچسب‌ها رو به چشم یک نوع دسته‌بندی نگاه کنید و از این فکر که برای سئو باید زیر پست رو پر از برچسب کرد، بیاین بیرون.

بسیار ممنون از توضیحاتتون 

امّا سایت هایی مثل فرادرس، دقیقاَ همینکار رو انجام دان یعنی اشتباهه؟

image.thumb.png.b8da0a86668921101581a5a97f364060.png

در ضمن برچسب هاشون هم قابل کلیک نیست!

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، mir.seyyed گفته است :

بسیار ممنون از توضیحاتتون 

امّا سایت هایی مثل فرادرس، دقیقاَ همینکار رو انجام دان یعنی اشتباهه؟

در ضمن برچسب هاشون هم قابل کلیک نیست!

بله کاملا اشتباهه، البته این‌ها برچسب نیستند (چون همونطوری که گفتید قابل کلیک نیست) بنابراین صفحه‌ای بهشون تخصیص داده نشده که بخواد براشون مشکل داپلیکیت کانتنت ایجاد کنه، اما در کل این‌کار هم اشتباهه و دیگه این مدل سئو جوابگو نیست، الان گوگل تمرکزش روی مفهوم محتوا (Context) و تجربه‌ی کاربری هست، اگه دقت کنید دقیقا بالای همین برچسب‌ها، یک بخش دسته‌بندی موضوعی دارن که اون کار درستیه، ولی اون بخشی که نوشتن برچسب‌ها اصلا هدفش بالا بردن چگالیه و کار درستی نیست (با این سرعت رشدی که دارم از گوگل میبینم، شکی نیست که تا یکی دو سال آینده کلا دیگه این مدل کار کردن بی‌معنی میشه، چه بسا که همین الان توی زبان انگلیسی هم اینا بی‌اثر هستند و به‌زودی به زبان فارسی هم می‌رسه)

لینک به ارسال

سلام

جناب گوهری الان مشکل نمایش صفحه ماشین لباسشویی من به جای ماشین ظرفشویی توی گوگل چیه؟

موقع سرچ تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمانشاه ، صفحه تعمیر ماشین لباسشویی در کرمانشاه رو میاره توی نتیجه جستجو

باید چیکار کنم برای رفعش؟

برچسب بزارم برای ماشین ظرفشویی؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...