رفتن به مطلب

مشکل بازنشدن لینک های مستقیم درنوشته ها

پست های پیشنهاد شده

باسلام واحترام.
من حدودیک ماه است که گرفتاراین مشکل شدم که دیگه نمیدونم بایدچی کارکنم.
برای حدود ۳۰ تانوشته، ۵۰ الی ۶۰ تا لینک مستقیم دانلود ازدرون هاست برروی آنها گذاشته بودم که بدون هیچ مشکلی دانلودهاعمل می کردند.
ولی ازآن به بعدبرروی هرنوشته ای لینک دانلود میگذاشتم بازنمی شد، تااینکه ناچارشدم هاست راریسرت کردم دامنه راهم تغییردادم وبایک دامنه جدید وهاست خالی دوباره شروع کردم.

به نوشتن حدود 30 تانوشته که حدود 60 تالینک دانلودمستقیم درآنهاگذاشتم تا دیشب ویک بکاپ ازدیتابیس هاست هم گرفتم.
امروزکه شروع کردم به نوشتن دوباره مثل دفعه قبل لینک های دانلودبازنمی شوند. ولی لینک های قبل که تادیشب گذاشته ام بدون هیچ مشکلی بازمی شوند.
آن بکاپی که دیشب ازدیتابیس گرفته بودم رابرروی هاست ریستورکردم ولی اثری نکردومشکل همچنان باقیست.

درصورتیکه سایت من هیچ مشکلی نداره رتبه اش در سایت جی متریکس حدود 100 است. درسرچ کنسول حتی یک خطا وهشدارهم ندارم.

بامیزبان سایتم هم درمیان گذاشتم وگفتنداین مشکل هاست سرور نمی باشد.

چنانچه اطلاعاتی دراین زمینه داریدبنده راراهنمایی کنیدکه ازصمیم قلب ممنونتون میشم.

باکمال تشکر.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...