رفتن به مطلب

صفحات ایندکس شده ولی نشون داده نمیشه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز الان 8 صفحه از سایت من در قسمت coverage من ایندکس شده و valid هستش اما نشون داده نمیشه وقتی site:نام سایت  رو سرچ میکنم . حتی در  URL Inspection هم مینویسه URL is on Google  

و  در فچ هم نوشته موفق 

2 عکس پایین هم برای یک نمونه از همین صفحاته همشون اینطورند 

1301952006_2.PNG.1af08c56129184a7d9a284bd7fac3230.PNG

1982913784_1.PNG.aa7ad04f986cee4c76869c926c49023c.PNG

و اینکه کلا تا الان 12 تا صفحه از سایتم رو توی قسمت coverage زده ایندکس که 4 تاش هست ولی 8 تاش نیست قسمت ارور هم صفر هستش 

خواستم راه حلش رو بدونم و اینکه ایا شما هم به همچین مشکلی خوردید ؟

ببخشید یک چیز دیگه اینکه این اولین مطلب و پیامم توی این تاپیک و دسته رو مطمئن نیستم درست انتخاب کرده باشم اگه اشتباهه ببخشید.

ممنون که سوالم رو خوندید

لینک به ارسال
در 38 دقیقه قبل، sina_brg گفته است :

ممنون از پاسختون

ولی مگه وقتی به عنوان ایندکس شده میاد نباید نمایش داده بشه

سلام بله زیاد پیش میاد اگ سایتتون تازه تاسسیسه گاهی وقتا میزنه ایندکس ولی بعد 24 تا 72 ساعت بعد میاد توی گوگل

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، kasra.geladiator گفته است :

سلام بله زیاد پیش میاد اگ سایتتون تازه تاسسیسه گاهی وقتا میزنه ایندکس ولی بعد 24 تا 72 ساعت بعد میاد توی گوگل

سلام.

الان برای سایت من یک صفحه  بیشتر از یک ماهه ایندکس نمیشه....تست لایو صفحه هم مشکلی نداره .ولی هرچی درخواست ایندکس میزنم ارسال میشه ولی تایید نمیشه.چرا؟

2021-01-10.png

لینک به ارسال

خیلی ممنون از پاسخ ها تون دوستان 

در 6 دقیقه قبل، rasoul mohammadkhani گفته است :

الان برای سایت من یک صفحه  بیشتر از یک ماهه ایندکس نمیشه....تست لایو صفحه هم مشکلی نداره .ولی هرچی درخواست ایندکس میزنم ارسال میشه ولی تایید نمیشه.چرا؟

سلام برای من همینطور بود اما از وقتی لینک هامو تو فیسبوک قرار میدم سریع ایندکس میشن.  امتحان کنید شاید سریع تر ایندکس شن صفحات سایتتون

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، sina_brg گفته است :

خیلی ممنون از پاسخ ها تون دوستان 

سلام برای من همینطور بود اما از وقتی لینک هامو تو فیسبوک قرار میدم سریع ایندکس میشن.  امتحان کنید شاید سریع تر ایندکس شن صفحات سایتتون

درواقع باید لینک اون صفحه ایی که میخوام ایندکس بشه رو بزارم توی یه پست توی فیسبوک.درسته؟

لینک به ارسال

من ادرس فیسبوکم رو نگذاشته بودم.الان اونو گذاشتم توی ایکون های شبکه های اجتماعی تو هدر سایتم.

فیسبوکم پرید!!!!!!!!!!!!!!!

نوشت که شما استانداردهای مارو رعایت نکردید.

من فقط url  صفحه فیسبوکم رو گذاشتم توی سایت:mellow:

لینک به ارسال
در هم اکنون، rasoul mohammadkhani گفته است :

من ادرس فیسبوکم رو نگذاشته بودم.الان اونو گذاشتم توی ایکون های شبکه های اجتماعی تو هدر سایتم.

2021-01-10 (2).png

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، rasoul mohammadkhani گفته است :

درواقع باید لینک اون صفحه ایی که میخوام ایندکس بشه رو بزارم توی یه پست توی فیسبوک.درسته؟

بله

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، rasoul mohammadkhani گفته است :

تا به حال برای من اینطور نشده بود بخدا . نمیدونم چیشده ببخشید

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، rasoul mohammadkhani گفته است :

این دو موضوع ارتباطی به هم ندارند، یه ایمیل بزنید به ساپورت فیس‌بوک و براشون توضیح بدید، راهنمایی‌تون می‌کنند.

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ در 17:33، kasra.geladiator گفته است :

طبیعی نیست که تا الان نیومده به نظرتون مشکل از چیز دیگه ای نیست یا راه حلی نداره

لینک به ارسال

سلام عریران اگه کسی راه حلی داره خواهشا بگه هنوز اون صفحاتی که در  Coverage سرچ کنسول به صورت valid هست (تازه الان شده 16 تا ) وقتی سرچ میکنم site:filima.gq فقط 4 تا صفحه میاره 

این هم آدرس سایت هستش ( برای یکی از دوستامه ولی من دسترسی ادمین دارم بعضی جاها به مشکل میخوره کمکش می کنم ( البته خودم هم زیاد بلد نیستم) خودم تا بحال به این مشکل نخورده بودم )

آدرس سایت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...