رفتن به مطلب

توضیح دکمه های انجمن

پست های پیشنهاد شده

در 2 دقیقه قبل، armin.hedayati گفته است :

خسته نباشید 

این دکمه هایی که داخل انجمنه چیه

سلام به انجمن خوش آمدید

برای تشکر کردن هست

در 2 دقیقه قبل، armin.hedayati گفته است :

چه سودی به حال اون کسی که اینا رو دریافت میکنه داره؟(اعتبارش میره بالا؟) با کدوم دکمه ها اعتبار بالامیذه

چه سودی قراره داشته باشه ؟ :D هیچی فقط برای تشکر از شخصی هست که وقت میذاره و به تایپیک شما پاسخ میده

آیکون قلب رو همون لایک اینستاگرام در نظر بگیرید

علامت سبز رنگ برای پاسخ صحیح یا تایید

باقی موارد هم به همین شکل که موس رو روشون نگه دارید عنوانشون مشخصه

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، armin.hedayati گفته است :

خسته نباشید 

این دکمه هایی که داخل انجمنه چیه

سوال جالبی پرسیدید^_^

در 13 ساعت قبل، asadiy4n گفته است :

چه سودی قراره داشته باشه ؟ :D هیچی فقط برای تشکر از شخصی هست که وقت میذاره و به تایپیک شما پاسخ میده

حد اقل اعتبار که داخل انجمن بالا میره (امّا این اعتبار به چه کاری میاد خدا می دونه:rolleyes:)

واقعاً سودی نداره؟ پس مثلاً خود شما که بیش از 1000 تا ارسال دارین یا دوستان دیگه، چرا وقت میذارین و جواب میدین؟

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، mir.seyyed گفته است :

واقعاً سودی نداره؟ پس مثلاً خود شما که بیش از 1000 تا ارسال دارین یا دوستان دیگه، چرا وقت میذارین و جواب میدین؟

برای کمک به علاقه مندان، و جامعه وب پارسی

هیچکدوم از دوستانی که اینجا همکاری می کنن و به تایپیک ها پاسخ میدن به دنبال درامد نیستن

و فقط به نیت کمک کردن به جامعه وردپرس و کاربرانی که به پاسخ این سوالات نیاز دارن اینجا حضور دارن

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، asadiy4n گفته است :

هیچکدوم از دوستانی که اینجا همکاری می کنن و به تایپیک ها پاسخ میدن به دنبال درامد نیستن

یعنی بزرگوارانی که با آرم راهبر ارشد در انجمن فعّالیت می کنن، هیچ مزیتی از صاحبان انجمن دریافت نمی کنند؟

(جز بحث دسترسی ناظم مثل حذف و بستن تایپیک ها)

image.png.cd5b2d051da5454121e4fb886974a794.png

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، mir.seyyed گفته است :

یعنی بزرگوارانی که با آرم راهبر ارشد در انجمن فعّالیت می کنن، هیچ مزیتی از صاحبان انجمن دریافت نمی کنند؟

چه مزیتی بالاتر ار از شاد کردن دل شما و کمک به هم نوع ؟!

دوستانی که در اینجا به صورت جدی فعالیت می کنن اکثرا صاحب کسب و کار مشاغل خودشون هستن،

حالا من از شروع کرونا اومدم و اینجا تازه کارم ولی دوستانی چون @mehran-b & @sajad & @فرشاد گوهری خیلی قبل تر از من اینجا حضور داشتن و فعالیت به مراتب بیشتری نسبت به بنده داشتن، و جناب @Morteza هم اگر اشتباه نکنم نه تنها درآمدی از طریق انجمن کسب نمی کنن بلکه از جیب خودشون هزینه هم میکنن

من جا داره از طرف خودم از همگی این دوستان که با نیت خیر و بدون هیچ چشم داشتی اینجا فعالیت مفید دارن تشکر کنم

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، asadiy4n گفته است :

چه مزیتی بالاتر ار از شاد کردن دل شما و کمک به هم نوع ؟!

انشاالله به برکت دعای امام زمان ارواحنا له الفداء همیشه شما و دیگر دوستان بزرگوار که نیّت خیر دارند ((آن هم در این دوره زمانه بَدِ ما که برادر از برادرش دزدی می کند)) در اهدافتون سر بلند و پیروز باشید.

لینک به ارسال

سلام

ببخشید منم وارد بحث بشم

من سال 90 مدیر انجمن موسیقی ایرانی بودم؛ مدیر سایت آقای شهرام بودن که حتی بهم زنگ زدن و گفتن اگه مایل باشید دسترسی بدیم برای مدیر بودن، تا جایی که یادمه هیچ مزیتی برام نداشت (منظور مالی و اعتبار هست) جز اینکه زمان بزاری، فقط میشه آدم به پیشرفت خودش افتخار کنه که در مسیرش درست قدم برداشته، ارشاد کردن دیگران، احساسی که بهت دست میده وقتی مشکلی از کسی حل میشه، چون خود آدم زمانی اون مشکل رو تجربه کرده و میدونه وقتی حل میشه چه شور و شوقی داره خودش یه دنیا پاداشه، ثوابش به کنار...

من سال 95 بودم و شاید قبل تر از جناب @asadiy4n عزیز، ولی ایشون حرفه ای هستن و زیاد زمان میزارن و میتونن اداره کنن پس راهبر بودن حقشونه

یعنی من میومدم و فقط جواب مشکلاتی ک پیش اومده بود رو میگرفتم، جوابایی که با پول هم نمیگن گاها

برای همه این عزیزان آرزوی موفقیت، ثروت و سلامتی دارم :wub:

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، HAMRAH گفته است :

ببخشید منم وارد بحث بشم

خوش آمد میگم،

در 4 دقیقه قبل، HAMRAH گفته است :

من سال 90 مدیر انجمن موسیقی ایرانی بودم؛ مدیر سایت آقای شهرام بودن که حتی بهم زنگ زدن و گفتن اگه مایل باشید دسترسی بدیم برای مدیر بودن، تا جایی که یادمه هیچ مزیتی برام نداشت (منظور مالی و اعتبار هست) جز اینکه زمان بزاری، فقط میشه آدم به پیشرفت خودش افتخار کنه که در مسیرش درست قدم برداشته، ارشاد کردن دیگران، احساسی که بهت دست میده وقتی مشکلی از کسی حل میشه، چون خود آدم زمانی اون مشکل رو تجربه کرده و میدونه وقتی حل میشه چه شور و شوقی داره خودش یه دنیا پاداشه، ثوابش به کنار...

بله دقیقا به همین صورت هست

در 4 دقیقه قبل، HAMRAH گفته است :

من سال 95 بودم و شاید قبل تر از جناب @asadiy4n عزیز، ولی ایشون حرفه ای هستن و زیاد زمان میزارن و میتونن اداره کنن پس راهبر بودن حقشونه

ارادتمندم قربان، لطف دارید شما

در 5 دقیقه قبل، HAMRAH گفته است :

برای همه این عزیزان آرزوی موفقیت، ثروت و سلامتی دارم 

سپاسگذارم از شما و جناب @mir.seyyed به خاطر توجهی که داشتید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...