رفتن به مطلب

مقدار php لازم برای طراحی قالب ورد پرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام،

با توجّه به اینکه برای طراحی قالب وردپرس نیازی به یادگیری کامل PHP نیست، چقدر از این زبان باید بدونیم.

شما چه منبعی رو پیشنهاد می دید؟

*اگر این منبع -> (https://www.w3schools.com/php) رو پیشنهاد می کنید، چه تا سر فصل هایی رو باید یاد بگیریم؟

منظورم از سر فصل ها، اینهاست:

image.png.484945d22f0c1fe34c8318373eeecbf7.png

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، mir.seyyed گفته است :

با توجّه به اینکه برای طراحی قالب وردپرس نیازی به یادگیری کامل PHP نیست، چقدر از این زبان باید بدونیم.

سلام

من این مورد رو قبول ندارم، شما وقتی بخواید حرفه ای کار کنید نیاز دارید هر تغییری که بخواید رو بتونید اعمال کنید

مثال مشتری به شما میگه فلان کار رو میخوام و نه افزونه ای براش هست و نه کد آماده ای برای کپی کردن پس باید نوشت!

اگر برای کارهای شخصی و ابتدایی هست که php بلد هم نباشید با جستجو و کپی کردن کارتون راه میوفته

و در وردپرس این نیازمند تسلط به SQL ، زبان های نشانه گذاری و php هست

منبع هم بخوام پیشنهاد بدم

https://www.php.net/

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 3 ساعت قبل، asadiy4n گفته است :

سلام

من این مورد رو قبول ندارم، شما وقتی بخواید حرفه ای کار کنید نیاز دارید هر تغییری که بخواید رو بتونید اعمال کنید

مثال مشتری به شما میگه فلان کار رو میخوام و نه افزونه ای براش هست و نه کد آماده ای برای کپی کردن پس باید نوشت!

اگر برای کارهای شخصی و ابتدایی هست که php بلد هم نباشید با جستجو و کپی کردن کارتون راه میوفته

و در وردپرس این نیازمند تسلط به SQL ، زبان های نشانه گذاری و php هست

منبع هم بخوام پیشنهاد بدم

ممنون

امّا هدف من از طراحی قالب، بحث طراح شدن و کسب در آمد نیست و هدفم اینه که برای سایت خودم یک قالبی که خودم ایده هاش توی ذهنمه طراحی کنم و نیاز نداشته باشم از افزونه یا قالب های دیگه استفاده کنم.

با این اوصاف، بازهم زبان های نشانه گذاری و sql نیاز هستند؟

در این صورت شما چه منبعی رو پیشنهاد می دین؟

ویرایش شده توسط mir.seyyed
لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، mir.seyyed گفته است :

با این اوصاف، بازهم زبان های نشانه گذاری و sql نیاز هستند؟

در این صورت شما چه منبعی رو پیشنهاد می دین؟

همون w3schools سایت خوبیه

و اینکه برای تغییرات در قالب شخصی خودتون معمولا میتونید با جستجو کردن کارتون رو راه بندازید

و اینکه خود وردپرس هم پیشنهاد داده که زبان های نشانه گذاری رو بلد باشید و آشنایی کمی هم با php و sql داشته باشید بهتره

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، asadiy4n گفته است :

همون w3schools سایت خوبیه

و اینکه برای تغییرات در قالب شخصی خودتون معمولا میتونید با جستجو کردن کارتون رو راه بندازید

و اینکه خود وردپرس هم پیشنهاد داده که زبان های نشانه گذاری رو بلد باشید و آشنایی کمی هم با php و sql داشته باشید بهتره

ممنون از راهنمایی مفیدتون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...