رفتن به مطلب

چطور میتونم از سایت آمازون شارژر هواوی بخرم؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من تو فروشگاه آمازون یه شارژر هواوی دیدم که هر طور شده میخوام بخرمش. تو هیچ کدوم از سایت های ایرانی نتونستم پیداش کنم؟ چطور میتونم از امازون اینو سفارش بدم؟ لطفا اگه کسی بلده به منم یاد و توضیح بده. ممنون شما هستم.

لینک به ارسال

سلام.

طبیعتا هزینه سنگینی جدا از خود محصول هست...مثلا ارسال از آمریکا به ایران... همچنین هزینه گمرک...

میتونید از سایت ها بخواید که براتون بخره و بیاد دم در خونتون تحویل بده...یکی از سایت هایی که میتونید این کار رو انجام دهید https://malltina.com/ هست.

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ در 03:40، reza1991 گفته است :

سلام دوستان من تو فروشگاه آمازون یه شارژر هواوی دیدم که هر طور شده میخوام بخرمش. تو هیچ کدوم از سایت های ایرانی نتونستم پیداش کنم؟ چطور میتونم از امازون اینو سفارش بدم؟ لطفا اگه کسی بلده به منم یاد و توضیح بده. ممنون شما هستم.

با ایرانیکارت میتونی بخری .

سرچ بزن سایت ایرانی کارت ثبت نام کن شرایط رو انجام بده میتونی راحت بخری .

یا اگر میخای شماره بهت بدم از ترکیه سفارش بدم واست بیاد ترکیه

از ترکیه ب ایرانش دگ راحته .

بسته پستی گمرک باید بدی

اما مسافر بیاره برات کمرگ هم نداره .

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ در 03:40، reza1991 گفته است :

سلام دوست من راه دور چرا ؟
تو همین کشور خودمون پیدا میشه برو از سایت امگا باتری https://omegabattery.ir/huawei-charger/ تهیه کن هم شارژر هواوی داره و هم کابل شارژش رو

امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم موفق باشی ;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...