رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان .امیدوارم حالتون خوب باشه

دوستان اگر ممکنه قسمت مجله سایت من رو لطفا یه نگاه بندازید.

avinfix.com

چطور میتونم یه ساید بار شیک و مناسب براش بسازم.افزونه خوبی رو میشناسید؟

خودم از افزونه های              Q2W3 Fixed Widget           و        Recent Posts Widget With Thumbnails             و            Force Regenerate Thumbnails     

استفاده میکنم ولی چندان جالب نیستند.

چیز زیادی نمیخوام.فقط اینکه سایز تصاویر ساید بار کوچیکتر و جمع و جورتر باشه و عنوانش درست نمایش داده بشه.مثلا تاریخ نوشته و تعداد بازدیدها و و بصورت چسبان باشه که با ابالا و پایین رفتن صفحه اون چند مطلب ساید بار ثابت باشه 

ویرایش شده توسط rasoul mohammadkhani
لینک به ارسال

جناب اسدی دم شما گرم.خدایی خیلی خوب ساپورت میکنید این تالار گفتگو رو. خدا خیرتون بده.انصافا کارتون فوق العاده ارزشمنده.یک دنیا ممنون

بله احتمالا.میدونم که توی تنظیمات قالب میشه ساید بار رو با مواردی که میخوایم پرکنیم. ولی خب زیبا نیست و مشکل دارن.

برای استایل دهی باید css  بلد باشم؟ 

چطور میتونم در حد یه ظاهر ساده و نه خیلی عجیب و غریب یا شلوغ یه استایل منسب به ساید بارم بدم؟

لینک به ارسال
در 35 دقیقه قبل، rasoul mohammadkhani گفته است :

جناب اسدی دم شما گرم.خدایی خیلی خوب ساپورت میکنید این تالار گفتگو رو. خدا خیرتون بده.انصافا کارتون فوق العاده ارزشمنده.یک دنیا ممنون

سپاسگذارم، زنده باشید

در 36 دقیقه قبل، rasoul mohammadkhani گفته است :

برای استایل دهی باید css  بلد باشم؟ 

چطور میتونم در حد یه ظاهر ساده و نه خیلی عجیب و غریب یا شلوغ یه استایل منسب به ساید بارم بدم؟

فک کنم با چند خط کد ساده کارتون راه بیوفته قالبتون چی هست؟

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، rasoul mohammadkhani گفته است :

من از قالب فلت سام استفاده میکنم

متاسفانه قالبتون تجاری هست در این مورد نمیتونم کمکی بکنم

بحث در مورد محصولات تجاری در انجمن ممنوع هست

اگر از فروشگاه های ایرانی خریدید و یا رایگان دانلود کردید شدیدا پیشنهاد میکنم یک قالب رایگان تهیه کنید و یا از وب سایت مرجع خریداری کنید

لینک به ارسال

ممنونم جناب اسدی عزیز.

یعنی کدی که برای قالب مثلا فلت سام باید نوشته بشه برای قالب غیر تجاری فرق داره؟

من قالبم فروشگاهیه ولی تغییرش دادم برای کار شرکتی و اموزشی

من قالب رو با هاستینگ از احمد کلاته(مدرس اینستاگرام)  تهیه کردم.درواقع قالب روی هاستینگ قرارداده شده بود و من کلا همه چیزش رو تغییر دادم.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، rasoul mohammadkhani گفته است :

یعنی کدی که برای قالب مثلا فلت سام باید نوشته بشه برای قالب غیر تجاری فرق داره؟

نه به خاطر حق کپی رایت و غیره در مورد محصولات تجاری در انجمن بحث نمیکنیم

قوانین رو یکبار بخونید

https://wp-parsi.com/support/topic/63-قوانین-کلی-انجمن/

و اینکه اگر میگم رایگان بگیرید و یا از سایت اصلی بخرید چون خطراتی داره تو لینک زیر کامل توضیح داده شده

https://wp-parsi.com/support/topic/55430-احترام-به-کپی-رایت-و-خطرات-استفاده-از-محصولات-نال-شده/#comments

در 3 ساعت قبل، rasoul mohammadkhani گفته است :

من قالب رو با هاستینگ از احمد کلاته(مدرس اینستاگرام)  تهیه کردم.

فروش یک قالب نال شده یعنی کلاهبرداری، هاستینگ رو هم خودتون از شرکت های فروش هاست میتونستید خریداری کنید و نیازی به واسطه نبود

شما در حقیقت برای یک محصول نال شده که به صورت رایگان در اینترنت موجود هست هزینه کردید

لینک به ارسال

من در واقع فقط هزینه هاستینگ رو دادم.این قالب رو هم روی هاستینگ قرار داده بودن.چون قالبم خام بود و فقط یه سری تغییرات روش انجام شده بود.مثل نصب کردن چندتا افزونه

الان سوالم اینه که من چطور میتونم قالب رو اورجینال خریداری کنم.

خب وقتی اورجینال بخرم هم که مشکلات راست چین بودن رو هم دارم.برای اون چکار باید بکنم؟

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، rasoul mohammadkhani گفته است :

خب وقتی اورجینال بخرم هم که مشکلات راست چین بودن رو هم دارم.برای اون چکار باید بکنم؟

معمولا قالب ها از rtl هم پشتیبانی می کنن

توی گوگل جستجو کنید یک سری سایت های واسط هستن که با پرداخت هزینه ای محصول مورد نظرتون رو براتون خریداری می کنن

لینک به ارسال

یعنی الان من برای امنیت بالای سایتم باید فلت سام رو از خود سایت فلت سام بخرم؟ یعنی 59 دلار 

که میشه 

1,467,625 تومن؟

از این سایت؟1150028921_2021-01-09(1).thumb.png.7a08bc380b4507fabf39ead2a9a51cfb.png

لینک به ارسال

سلام

پیرو صحبت های جناب @asadiy4n عزیز

بهتره تغییر بدین، چون خیلی کارا رو قالب های نال شده میکنن که ماها بی خبریم (منظورم خودم که مبتدی هستم) و ضربه به سایت میزنه

به نظرم تغییر بدین، این چیزی که شما میخایید فلت سام نداره، یعنی برای بحث مجله خوب نیست، من خودم قالب پابلیشر رو خیلی خوب دیدم، البته بعضیا میگن کدنویسی کثیفی داره ولی سایت های بزرگ استفاده میکنن  و خوب جواب داده، سرعت و سئوی بالایی داره و امکانات فوق العاده

خوبیش این هست که پلاگین های خوبی رو همراه با قالب ارائه میده که معتبره

خود قالب رو از سایت منبع میتونید خریداری کنید با پشتیبانی فارسی و عالی که لینکش رو قرار میدم، به نظرم 99 هزار پولی نیست برای این قالب، چون شما هم از صفحه ساز کامپوزر استفاده کردین راحت میتونید کار کنید، دموی سئو رو حتما ببینید، قبل خرید هم با پیشتیانی صحبت کنید و فارسی جواب میدن

و یا قالب هایی که بعضی از هموطنان نوشتن واقعا خوبه، مهم اینه نال شده نیست و از صفر خودشون نوشتن و پیشتیانی هم داره

https://betterstudio.com/fa/publisher-wp-theme/pricing/

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، HAMRAH گفته است :

و یا قالب هایی که بعضی از هموطنان نوشتن واقعا خوبه، مهم اینه نال شده نیست و از صفر خودشون نوشتن و پیشتیانی هم داره

جناب @HAMRAH جسارتا یه بحثی در مورد این قالب هست افزونه هایی که همراه با قالب عرضه میشه جریانشون چیه ؟!

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، asadiy4n گفته است :

جناب @HAMRAH جسارتا یه بحثی در مورد این قالب هست افزونه هایی که همراه با قالب عرضه میشه جریانشون چیه ؟!

خواهش میکنم

والا من با پشتیبانی صحبت کردم، گفتن که اورجینال هستن و لایسنس دار که همراه قالب ارائه میکنن و با هر بار آپدیت جدیدش رو میدن

اکثر پلاگین ها رو که خود شرکت بتراستودیو نوشته، بعضیا رو خریداری کردن، مثل کامپوزر و اسلایدر و اینجور چیزا

آخرین باری که صحبت کردم گفتن در آپدیت بعدی احتمال خیلی قوی المنتور رو خریداری میکنن و سازگار میکنن

ولی خودم قالب رو نخریدم حقیقتش، چون سایت ندارم، اما دموهارو دیدم انعطاف فوق العاده ای داره

حالا بخاطر ایرانی بودن از تم فارست حذف کردن یه ذره آدم رو به شک میندازه که چجوری کامپوزر و بقیه پلاگین ها به ایرانی ها خدمات میدن!!!

دروغ که نمیشه گفت به نظرم، چون شرکت تو هند هست، البته اگه قانون کپی رایت اونجا رعایت بشه

سایت بزرگی مثل چطور دات کام داره از این قالب استفاده میکنه، رتبه عالی هم داره، بعید میدونم دروغی در کار باشه

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، HAMRAH گفته است :

والا من با پشتیبانی صحبت کردم، گفتن که اورجینال هستن و لایسنس دار که همراه قالب ارائه میکنن و با هر بار آپدیت جدیدش رو میدن

خیلی خیلی بعیده این موضوع

منم بهشون ایمیل زدم چندتا سوال بپرسم راجب این موضوع

ولی 90٪ احتمال میدم که افزونه ها نال شده باشن که اگر اینطور باشه به نظرم خود پوسته هم زیر سوال میره

لینک به ارسال
در 38 دقیقه قبل، asadiy4n گفته است :

ولی 90٪ احتمال میدم که افزونه ها نال شده باشن که اگر اینطور باشه به نظرم خود پوسته هم زیر سوال میره

بله حق با شماست

حرف های ضد و نقیض زیاده در موردش

چند روز پیش یکی از سایتهای ایرانی که داره نال شده میفروشه کامنتهارو خوندم نوشته بودن رمز رو میدزدن! :blink:

فروشنده گفته نه تا حالا نبوده همچین چیزی

عکس رو پیوست میکنم

تنها چیزی که آدم رو به شک میندازه اینه، شرکت هندی و ایرانی هست، گفته میشه کامپوزر هم برای هند هست، اگه دروغ بگن مگه اونجا بهشون گیر نمیدن؟ ایران نیست که! :P

مگر اینکه کامپوزر نسخه بی نهایت داشته باشه مثل بعضی افزونه ها، مثلا المنتور 1000 نسخه سایت داره؛ بعد استفاده کنن، اینجوری باز میشه قبول کرد که برای توسعه دهنده میصرفه، چون دلار تو ایران گرونه، برا اونا که پولی نمیشه

باز نمیدونم؛ چون هیچکس نمیگه ماست من ترشه

Capture.JPG

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ در 17:21، asadiy4n گفته است :

سلام

جناب @asadiy4n عزیز در پاسخ ایمیل چیزی گفتن؟

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، asadiy4n گفته است :

نه متاسفانه،

فک کنم همون افزونه های نال شده رو با قالب ترکیب می کنن

البته بچه های استودیو بهتر، از قدیمیهای تم فارست بودن که متاسفانه مارکتهای زرد ایرانی محصولاتشون رو فروختن و اقدام که کردن از نظر قانونی، مارکتها گزارش ایرانی بودنشون رو به تم فارست دادن و کلا حذف شد از تم فارست. بنظرم بعیده که الان هم افزونه نال شده بفروشن. خیلی از قالبهای تم فارست، محصولات رو برای ارائه داخل قالب خریداری میکنن. خیلی متداوله. الان رو نمیتونم با قطعیت بگم ولی قبلا که داخل تم فارست بودن تابع قوانین اونجا فعالیت میکردن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...