رفتن به مطلب

مشکل تصاویر در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

شاید این مشکل من رو خیلی از دوستان داشته باشند اگر اساتید نظری برای رفع این مشکل دارن بگن

حجم بیشتر هاست من رو تصاویر اشغال کرده وردپرس از هر عکس چند تا سایز میسازه که کاربردی هم نداره به نظرتون عکس ها رو چه کار کنیم پاک کنیم یا بزاریم بمونه و اینکه چطوری بفهمیم که قالب ما از چه سایزهایی پشتیبانی می کنه و چطوری جلوی ایجاد سایزهای دیگه رو بگیریم

لینک به ارسال

سلام

این یکی از قابلیت های بسیار مفید وردپرس هست و تاثیر خیلی زیادی در سرعت سایت داره و غیر فعال کردنش به نظرم کار درستی نیست

فرض کنید شما در sidebar قالبتون آخرین پست ها رو با تصاویر شاخص نشون میدید خب بهتره که در اونجا از تصویر کوچک استفاده بشه تا حجم کمتری داشته باشه و مثال در بخش اصلی پست میخواین که سایز بزرگ استفاده بشه میاین از اندازه میانه یا بزرگ استفاده میکنید.

به نظر من غیر فعال کردن چنین قابلیت خوبی اصلا کار درستی نیست بهتره که هاست رو ارتقا بدید

به هر حال اگر میخواید غیر فعال کنید از روش های زیر میتونید استفاده کنید

با استفاده افزونه

https://wordpress.org/plugins/image-sizes/

بدون افزونه و مثال برای عکس ها بزرگ و بند انگشتی

function add_image_insert_override($sizes){
    unset( $sizes['thumbnail']);
    unset( $sizes['medium']);
    return $sizes;
}
add_filter('intermediate_image_sizes_advanced', 'add_image_insert_override' );

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، bartarinfun گفته است :

ممنو از شما این کار رو نکردم بیشتر به خاطر لود سایت می خواستم این کار رو انجام بدم

بخاطر بهینه بودن که این قابلیت موجود باشه خیلی سرعت سایتتون بیشتر میشه

سایز عکس هایی که فراخوانی میشه رو چک کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...