رفتن به مطلب

مشکل در نمایش و خروجی یک صفحه طراحی شده با css html

پست های پیشنهاد شده

سلام.من در حال یادگیری وب دیزاین هستم.و یک صفحه با html css طراحی کردم . ولی وقتی از بوت استرپ یک مدل اسلاید اماده گرفتم و در یک جای دیگه که لیست درست کردم، عکسهام رو درست نشون نمیده و اسلاید هم به صورت ۳ نقطه ... نشون میده با اینکه کد اماده هست...کدهایی که برای نمایش عکسها هم نوشتم باید خروجی ایش به این صورت میبود که در یک سطر باشه و به فواصل منظم .ولی روی هم و به صورت بسیار بزرگ و کشیده میشه...تقسیم سطر رو هم از طریق col_lg_3...انجام شده...تصویری از صفحه میفرستم... 

16099333688462624871120230072124.jpg

16099334110592383291280931019944.jpg

لینک به ارسال

اگر اسلایدر درست نمایش داده نمیشه و عکسا زیر هم میان دلیلش این میتونه باشه که درست فراخوانی نشده حالا میتونه ایدی یا کلاس المنت باشه یا خود کد جاوا اسکریپت

فایل رو ضمیمه کنید

لینک آموزش اسلایدری که ازش کپی کردید رو هم بفرستید

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Hamtahamta گفته است :

سلام.من در حال یادگیری وب دیزاین هستم.و یک صفحه با html css طراحی کردم . ولی وقتی از بوت استرپ یک مدل اسلاید اماده گرفتم و در یک جای دیگه که لیست درست کردم، عکسهام رو درست نشون نمیده و اسلاید هم به صورت ۳ نقطه ... نشون میده با اینکه کد اماده هست...کدهایی که برای نمایش عکسها هم نوشتم باید خروجی ایش به این صورت میبود که در یک سطر باشه و به فواصل منظم .ولی روی هم و به صورت بسیار بزرگ و کشیده میشه...تقسیم سطر رو هم از طریق col_lg_3...انجام شده...تصویری از صفحه میفرستم... 

سلام،

اگر صفحه تون رو اول بدون بوت استرپ ایجاد کردین، و بعداً می خواین بوت استرپ رو بهش اضافه کنین، طبیعیه که صفحه بهم میخوره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...